Puck - Znajdź dobrej jakości łóżko do rehabilitacji!

Strona główna Puck – wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Medirental

Wiele osób szuka dobrej jakości łóżka rehabilitacyjnego dla osoby przewlekle chorej lub dla siebie samego. Będąc w trakcie leczenia lub mając bliskiego, który wymaga szczególnej troski, zwracamy uwagę na jakość produktów, które mogłyby ułatwić wykonywanie codziennych czynności. I tutaj z pomocą przychodzi firma Medirental.

Firma Medirental - poznaj naszą ofertę!

Firma Medirental oferuje wynajem szerokiej gamy łóżek rehabilitacyjnych, a także szyn CPM i stolików przyłóżkowych. Ponadto w sprzedaży dostępne są także materace piankowe oraz przeciwodleżynowe.
Firma oferuje tylko wysokiej jakości, wiodące łóżka rehabilitacyjne i ortopedyczne. Istnieje możliwość wypożyczenia modeli, które posiadają różne zastosowania, funkcjonalność i są w pełni wyposażone. Posiadamy różne rozmiary i elementy wyposażenia, takie jak np. barierki i wysięgniki z uchwytami.

W ofercie również wynajem szyn CPM oraz koncentratory tlenu.

Zajmujemy się także naprawą i serwisowaniem sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego.

Firma Medirental - wynajem łóżek medycznych i profesjonalnego sprzętu rehabilitacyjnego!

Wypożyczalnia Medirental oferuje stały dostęp do łóżek rehabilitacyjnych i ortopedycznych (na Twoje zlecenie odpowiemy już w ciągu 24 godzin!). Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania, rozwieją wątpliwości i pomogą dopasować sprzęt rehabilitacyjny do potrzeb pacjentów i ich rodzin.

Jakie produkty znajdziesz w naszej ofercie?

Jednymi z wielu, ważnych dla osób chorych i ich rodzin, produktów są materace piankowe i przeciwodleżynowe. To elementy składowe łóżka rehabilitacyjnego. Z uwagi na względy higieniczne i w trosce o zdrowie pacjentów nasza firma posiada na sprzedaż tylko nowe produkty.
Nasze łóżka rehabilitacyjne składają się z elementów, które można szybko i łatwo zmontować we własnym domu. Nie ma również problemu z ich transportem, zarówno tuż po zakupie, jak i później, np. w trakcie przeprowadzki. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania związane z montażem i pomogą w przypadku problemów z przewozem. W przypadku braku własnego samochodu oferujemy dowóz do klienta.

Świadczymy transport i montaż naszych produktów na terenie Redy oraz w sąsiedzkich miastach takich jak: Puck oraz Mechowo, Połczyno, Zdrada, Sławutowo, Żelistrzewo, Rzucewo, Mrzezino, Połchowo, Smolno, Rekowo Górne, Widlino, Darżlubie, Osłonino. Zobacz także: Hel, Jastrzębia Góra, Władysławowo oraz wypożyczalnię łóżek rehabilitacyjnych Gdańsk. Nasi pracownicy przy niewielkiej odpłatności przywiozą łóżko na miejsce i zmontują je. Przekażą również fachową instrukcję i wskażą jak używać łóżka na co dzień i o czym pamiętać oraz przekażą umowę zakupu. To daje Ci oszczędność czasu i komfort z profesjonalnej obsługi.

Co zyskujesz, kupując u nas takie produkty jak np. stoliki przyłóżkowe?

Stoliki przyłóżkowe dostępne w ofercie naszej firmy to wysokiej jakości produkty, pozwalające pomóc osobie chorej w trakcie wykonywania codziennych czynności, takich jak np. spożywanie posiłków lub przechowywanie lekarstw. Oferujemy takie produkty w wysokim standardzie, co znacznie ułatwia codzienne życie osób chorych.

Jakie jeszcze produkty można u nas wypożyczyć?

Nasza firma wypożycza łóżka rehabilitacyjne a także funkcjonalne szyny CPM. Pozwalają one na wykonywanie rehabilitacji w domu w przypadku leczenia takich urazów jak operacja kolana lub endoproteza stawu biodrowego. Ich obsługa jest prosta, a na wszystkie pytania i wątpliwości już dziś mogą odpowiedzieć nasi doradcy.

Firma Medirental to profesjonalna wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych. Skorzystaj już dziś z oferty profesjonalistów i ciesz się wysokim standardem życia!

Szybki Kontakt

  • Telefon +48 575 516 916
  • Adres Punkt wydania sprzętu: ul. Jana Brzechwy 2, 84-240 Reda (pawilon na przeciwko sklepu Żabka)

Napisz do nas