Starogard Gdański i okolice - wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Strona główna Starogard Gdański – wynajem koncentratorów tlenu

Starogard Gdański - wypożyczalnia aparatów tlenowych

Choroby serca, przewlekłe choroby układu oddechowego dotykają coraz więcej osób. Co więcej – problem dotyczy już również młodego pokolenia.  Fachowe leczenie jest koniecznością i poprawia jakość życia pacjenta. Jedną z form terapii jest tlenoterapia. Niezbędny jest do jej przeprowadzania generator tlenu. Niestety zakup takiego urządzenia to spory wydatek. Zachęcamy do korzystania z wypożyczalni koncentratorów tlenu w Słupsku. Wynajem aparatów tlenowych oferujemy mieszkańcom następujących miejscowości: Starogard Gdański – Skarszewy, Pelplin, Godziszewo, Kleszczewo, Zblewo, Borzechowo, Twardy Dół, Wirty, Lubichowo, Bobowo, Wolental, Nowa Cerkiew, Ocypel, Rusia czy Czarna Woda oraz Kwidzyn , Pruszcz Gdański. Zakres naszych działań cały czas się poszerza.

Jak działa koncentrator tlenu?

Chory na niewydolność płuc lub serca nie ma wystarczająco sił, aby pobierać zdrowe i czyste powietrze. Jego układ oddechowy nie funkcjonuje tak jak trzeba. Kondensator tlenu pobiera powietrze, oczyszcza je, filtruje i nawilża. W efekcie końcowym pacjent do swojego organizmu otrzymuje tlen medyczny o stężeniu aż 90%. Taka wartość tlenu wspiera rekonwalescencję pacjenta i umożliwia swobodny oddech.

Wynajem koncentratorów tlenu - co możemy dla Ciebie zrobić?

Skorzystaj z naszej wypożyczalni i odbierz urządzenie w Redzie. Co nas wyróżnia?

  • bogate zaplecze urządzeń tlenowych – z naszą pomocą znajdziesz urządzenie, które spełni wszystkie oczekiwania i będzie dopasowane do stopnia choroby. Certyfikowane produkty, nowoczesne i funkcjonalne,
  • empatia w stosunku do każdego pacjenta – naszym priorytetem jest poprawa jakości życia chorych,
  • wiedza i doświadczenie w zakresie tlenoterapii,
  • pomoc i serwis w trakcie całej umowy.

Sprawdź naszą ofertę. Jeśli masz pytania – pytaj! Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Szybki Kontakt

  • Telefon +48 575 516 916
  • Adres Punkt wydania sprzętu rehabilitacyjnego 84-240 Reda ul. Jana Brzechwy 2 (pawilon na przeciwko sklepu Żabka)

Napisz do nas