Hel - wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Medirental

Strona główna Hel – wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Medirental

Osoby wymagające domowej rehabilitacji, w tym przewlekle chore, potrzebują profesjonalnego, wysokiej jakości łóżka rehabilitacyjnego. Naprzeciw tym oczekiwaniom wychodzi firma Medirental, która oferuje szeroki wybór bardzo dobrych łóżek rehabilitacyjnych, jak również szyn CPM i stolików przyłóżkowych w Helu oraz pobliskich miejscowosciach takich jak Jurata, Chałupy, Jastarnia czy Kuźnica. Ponadto można tutaj nabyć materace piankowe oraz przeciwodleżynowe.

Medirental - najlepsze łóżka rehabilitacyjne i ortopedyczne

W wypożyczalni firmy Medirental znajduje się wiele modeli łóżek rehabilitacyjnych, różniących się między sobą funkcjonalnością, rozmiarem oraz wyglądem. Wszystkie są oczywiście elektryczne i najnowszej generacji. W komplecie znajdują się barierki, a także wysięgnik z uchwytem.

Firma Medirental wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i udostępnia łóżka rehabilitacyjne i ortopedyczne nawet w ciągu 24 h. A zatem nie muszą Państwo martwić się o dostępność tego niezbędnego sprzętu do rehabilitacji.

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych – Ty decydujesz, które łóżko chcesz wynająć

Bardzo dużym komfortem dla osób wypożyczających tego typu sprzęt rehabilitacyjny jest możliwość samodzielnego wyboru odpowiadającego im łóżka. Jeśli natomiast zachodzi taka potrzeba to wykwalifikowany personel z przyjemnością pomaże w dopasowaniu odpowiedniego sprzętu do potrzeb osoby rehabilitowanej.

Oczywiście nieodzownym elementem łóżka rehabilitacyjnego jest materac – najlepiej piankowy lub przeciwodleżynowy – który powinien być nowy i takie właśnie zawsze są sprzedawane w sklepie Medirental.

Wynajem łóżek medycznych, a ich montaż i transport

Łóżka wypożyczane przez Medirental w bardzo prosty sposób dają się przetransportować, nawet zwykłym osobowym samochodem, a to dlatego że składają się z mocnych i wytrzymałych, a przy tym lekkich konstrukcji, które są łatwe w składaniu i rozkładaniu. Na miejscu pracownicy wypożyczalni pokażą klientowi jak wygląda jego montaż, przekażą również instrukcję, a w razie potrzeby pomogą w zapakowaniu go do samochodu klienta.

Istnieje również możliwość dowozu wynajmowanego sprzętu na terenie Helu i do sąsiednich miejscowości – Jastarnia, Jurata, Chałupy oraz Kuźnica, a także wypożyczenie łóżka rehabilitacyjnego w Gdańsku czy wynajem łóżka medycznego Władysławowo. Jest to usługa dodatkowo płatna, która obejmuje dowóz, wniesienie i montaż profesjonalnego łóżka rehabilitacyjnego oraz innych wypożyczonych sprzętów.

Stoliki przyłóżkowe i szyny CPM

Przy wynajmie łóżka rehabilitacyjnego warto również pomyśleć o stoliku przyłóżkowym. Jest to niezwykle praktyczna rzecz, która ułatwia życie choremu przy codziennych prostych czynnościach, zwłaszcza podczas spożywania posiłków czy przy trzymaniu pod ręką ważnych przedmiotów takich jak np. leki.

Przy niektórych schorzeniach, zwłaszcza przy rehabilitacji kolana lub stawu biodrowego, potrzebne są także szyny CPM, warto o nie zapytać obsługę sklepu. Szyny CPM oferowane przez Medirental są najwyższej jakości, a do tego są proste w obsłudze – wystarczy tylko ustawić odpowiednie parametry przy pomocy pilota, oczywiście pod czujnym okiem rehabilitanta bądź fizjoterapeuty.

Szybki Kontakt

  • Telefon +48 575 516 916
  • Adres Punkt wydania sprzętu: ul. Jana Brzechwy 2, 84-240 Reda (pawilon na przeciwko sklepu Żabka)

Napisz do nas