Naprawa i serwis sprzętu rehabilitacyjnego

Serwis i naprawa sprzętu rehabilitacyjnego

Wycena indywidualna
blank

Zajmujemy się naprawą i serwisem łóżek rehabilitacyjnych np. sterowniki, piloty, siłowniki następnie szyn CPM, wózków elektrycznych i wiele innych elektronicznych urządzeń będących w sprzęcie rehabilitacyjno-ortopedycznym.

Obsługujemy klientów głównie na terenie woj. pomorskiego – Trójmiasto – Gdańsk, Sopot, Gdynia oraz Małe Trójmiasto Kaszubskie Rumia, Reda, Wejherowo, ale także ościenne miejscowości. Niemniej jest możliwość obsługi z pozostałych województw przez wysłanie przesyłką pocztową lub kurerską.

Jeżeli mają Państwo uszkodzony sprzęt wystarczy przysłać do naszej siedziby Medirental w Redzie urządzenie, a nasi doświadczeni pracownicy przeprowadzą darmową diagnostykę i przeprowadzimy wycenę naprawy powyższego sprzętu. Koszty transportu pokrywa w obie strony Klient.

Nie dojeżdżamy do klienta ponieważ większość przypadków naprawy wymaga specjalistycznych narzędzi oraz odpowiedniego stanowiska pracy do naprawy. W pewnej mierze trzeba zamówić odpowiednie części do regeneracji sprzętu, co uniemożliwia „na miejscu” naprawę, także tylko i wyłącznie jest możliwość przysłania urządzenia do naszej siedziby w Redzie.

Prosimy najpierw o kontakt telefoniczny w celu ustalenia i wstępnej diagnozy.

Serwis i naprawa sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego.

Tel. 575 516 916

 

Wynajem koncentratora tlenu polecana wraz z wypożyczeniem łóżka rehabilitacyjnego.

Szybki Kontakt

  • Telefon +48 575 516 916
  • Adres ul. Morska 6A/26,
    84-240 Reda

Napisz do nas