Władysławowo - Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Medirental

Strona główna Władysławowo – wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Medirental

Zarówno osoby przewlekle chore, jak i pacjenci w trakcie rehabilitacji, potrzebują dostępu do specjalistycznego wyposażenia. Korzystając z oferty firmy Medirental, wynająć można profesjonalne łóżka medyczne, stoliki przyłóżkowe oraz koncentratory tlenuszyny CPM, a także materace przeciwodleżynowe i piankowe.

Jeżeli mają Państwo problem z działaniem sprzętu rehabilitacyjnego, to nasza firma zapewnia serwis i naprawę sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego.

Profesjonalne łóżka rehabilitacyjne

Łóżka rehabilitacyjne i ortopedyczne oferowane przez Medirental to wysokiej jakości wyposażenie medyczne. Poszczególne modele dostępne w wypożyczalni różnią się między sobą rozmiarami, wyglądem oraz funkcjonalnościami. Wszystkie łóżka opracowane zostały w oparciu o nowoczesne technologie i zasilane są elektrycznie. W skład kompletów wchodzą niezbędne wysięgniki z uchwytem dla pacjenta oraz barierki. Nieodłączną częścią składową każdego łóżka rehabilitacyjnego jest dobry materac. Z uwagi na dobro pacjentów oraz względy higieniczne, wypożyczalnia Medirental dostarcza wyłącznie nowe, wcześniej nieużywane materace piankowe i przeciwodleżynowe.

Stoliki przyłóżkowe i szyny CPM

Istotnym elementem wyposażenia sprzętu rehabilitacyjnego są stoliki przyłóżkowe. Ich obecność zapewnia chorej osobie szybki dostęp do lekarstw, a także ułatwia spożywanie posiłków oraz wykonywanie innych prostych czynności. Oferująca wynajem łóżek medycznych, uznana firma Medirental wypożycza także funkcjonalne szyny CPM. Znajdują one zastosowanie m.in. w rehabilitacji po operacji stawu biodrowego lub kolanowego. Leczenie w specjalistycznych ośrodkach jest nie tylko bardziej kosztowne, ale też wymaga oczekiwania na wolny termin. Szyny CPM obsługiwać można w bardzo prosty sposób, ustawiając pożądane parametry pracy pilotem.

Wysoka jakość i szybki dostęp

Poszczególne modele łóżek zbudowane są wytrzymałych, a przy tym wyjątkowo lekkich części. Pozwala to na łatwy transport wszystkich elementów kompletu samochodem osobowym, a także bezproblemowe zmontowanie konstrukcji na terenie Władysławowa i sąsiednich miejscowości: Chłapowo, Swarzewo, Łebcz, Strzelno a także Mieroszyno, Jastrzębia Góra. Istnieje możliwość wypożyczenia łóżka w Gdańsku lub Gdyni.  Łóżko złożyć można w pomieszczeniu samodzielnie. W razie konieczności, pracownicy mogą zapewnić wsparcie instruktażowe oraz zaoferować pomoc w załadowaniu zestawu do pojazdu klienta.

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Medirental zapewnia stałą dostępność sprzętu, nawet w ciągu jednej doby. Klienci zyskują dzięki temu możliwość skorzystania z oferty w dogodnym dla siebie terminie.

Odbiór osobisty lub dostawa

Jeżeli klient nie może osobiście odebrać wynajętego sprzętu z siedziby firmy Medirental zlokalizowanej w Redzie, może skorzystać z usługi dowozu  Transport połączony z montażem realizowany jest zarówno na obszarze Redy, jak i miast – Władysławowo a także Swarzewo, Chłapowo, Łebcz oraz Mieroszyno. Za dodatkową opłatą, pracownicy wypożyczalni mogą dowieźć, wnieść oraz zamontować zamówione łóżko rehabilitacyjne we wskazanym miejscu. Klient nie musi stawiać się w siedzibie firmy, ponieważ umowę podpisać może we własnym domu lub mieszkaniu. W przypadku problemów z wyborem optymalnego modelu, pracownicy firmy zobowiązani są do udzielenia pomocy oraz dopasowania sprzętu rehabilitacyjnego zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta.

Szybki Kontakt

  • Telefon +48 575 516 916
  • Adres Punkt wydania sprzętu: ul. Jana Brzechwy 2, 84-240 Reda (pawilon na przeciwko sklepu Żabka)

Napisz do nas