Jastrzębia Góra - Wynajem łóżek medycznych w firmie Medirental

Strona główna Jastrzębia Góra – wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Medirental

Poszukując specjalistycznego, dobrego jakościowo łóżka rehabilitacyjnego, warto skorzystać z usług profesjonalnej wypożyczalni. Firma Medirental kieruje swoje usługi do wszystkich osób, którzy potrzebują odpowiedniego sprzętu medycznego dla osoby przewlekle chorej lub odbywającej domową rehabilitację. W ofercie wypożyczalni znaleźć można zarówno łóżka medyczne, jak i specjalistyczny sprzęt dodatkowy.

Kompleksowa rehabilitacja

Modele łóżek rehabilitacyjnych i ortopedycznych, oferowane są przez Medirental w wielu różnych wariantach. Poszczególne egzemplarze posiadają unikalne rozmiary, wygląd czy funkcjonalność, a łączy je przede wszystkim wysoka jakość wykonania. Wszystkie prezentowane modele to łóżka najnowszej generacji, zasilane elektryczne. Wypożyczalnia oferuje w pełni kompletne zestawy, razem z wymaganymi barierkami oraz uchwyty z wysięgnikami.
Stałym elementem wyposażenia łóżka jest także materac piankowy oraz materac przeciwodleżynowy. Medirental oferuje wyłącznie nieużywane egzemplarze, dzięki czemu pacjenci mają pewność zachowania wysokiego poziomu higieny.

Łatwy transport i szybki montaż

Łóżka rehabilitacyjne Medirental powstają z mocnych, a jednocześnie stosunkowo lekkich części. Pozwala to na bezproblemowy transport poszczególnych elementów konstrukcji, choćby zwykłym samochodem osobowym. Po dostarczeniu, z dostępnych części można łatwo zmontować łóżko we własnym domu lub mieszkaniu. Pracownicy wypożyczalni oferują fachowe wsparcie – zarówno na etapie montażu, jak i podczas załadowywania konstrukcji do samochodu.  Zaletą oferty Medirental jest ciągła dostępność sprzętu. Łóżka rehabilitacyjne i ortopedyczne wypożyczyć można o dowolnej porze, z gwarancją dostępności w ciągu 24 godzin. 

Dostawa do domu

Siedziba firmy Medirental znajduje się w Redzie. Jeżeli najemca nie ma możliwości osobistego odbioru sprzętu, może skorzystać z usługi dowozu. Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych oferuje transport oraz montaż nie tylko w Redzie, ale również Jastrzębiej Górze, oraz pobliskich miejscowościach takich jak: Karwia, Ostrowo, Karwieńskie Błoto, Dębki, a także dalej np. w okolice Krokowa czy Gniewino czy . Odpłatna usługa obejmuje zarówno dowóz, jak i wniesienie oraz zamontowanie wypożyczonego sprzętu rehabilitacyjnego w wybranej lokalizacji. Klient może też liczyć na uzyskanie profesjonalnego instruktażu oraz prezentację możliwości łóżka rehabilitacyjnego. Nie jest konieczne przyjeżdżanie do siedziby firmy Medirental w Redzie, ponieważ umowę można podpisać w domu odbiorcy. Dowozimy także łóżka rehabilitacyjne Gdańsk.

Rozbudowana oferta

Medirental oferuje nie tylko wynajem łóżek medycznych, ale również wypożyczenie wyposażenie dodatkowego. Przykładem mogą być chociażby praktyczne stoliki przyłóżkowe. Ułatwiają one pacjentom wykonywanie prostych czynności, np. spożywanie posiłków czy sięganie po lekarstwa pozostawione przy łóżku. W ofercie Medirental znaleźć można także szyny CPM, których funkcjonalność sprawdza się w procesie rehabilitacji po operacji kolana lub wszczepieniu endoprotezy stawu biodrowego. Zamiast oczekiwać na termin kosztownej usługi w ośrodku zdrowia, lepiej wynająć niezbędny sprzęt i szybciej dojść do sprawności we własnym domu.

Szybki Kontakt

  • Telefon +48 575 516 916
  • Adres Punkt wydania sprzętu: ul. Jana Brzechwy 2, 84-240 Reda (pawilon na przeciwko sklepu Żabka)

Napisz do nas