Słupsk i okolice - wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Strona główna Słupsk – wynajem koncentratorów tlenu

Wynajem koncentratora tlenu w Słupsku - w trosce o zdrowie i komfort każdego pacjenta

Coraz więcej osób choruje na schorzenia układu oddechowego, niewydolność płuc, choroby serca. Wszelkie tego typu dolegliwości nie dotyczą już tylko ludzi po 50 roku życia, ale nierzadko już ludzi młodych. Problemy z oddychaniem to jeden z najczęstszych objawów. Koncentrator tlenu i kompleksowa tlenoterapia jest koniecznością. Mieszkasz w takich miejscowościach jak: Słupsk – Lębork, Ustka, Rowy, Swołowo, Lędowo, Poddąbie, Kobylnica, Głobino, Redzikowo, Jezierzyce, Damnica, Damno, Łebień, Domaradz, Starnice, Kwakowo, Suchorze, Barcino, Miastko, Korzybie, Sulin, Starnice, Suchorze czy Trzebielino? Ty lub ktoś z twoich bliskich boryka się z poważną, przewlekłą chorobą? Skorzystaj z naszej wypożyczalni generatorów tlenu.

Co zapewniamy?

  • bogaty katalog aparatów tlenowych – stacjonarnych i przenośnych – domowych koncentratorów tlenu,
  • pomoc w wyborze odpowiedniego generatora tlenu – bierzemy pod uwagę potrzeby pacjenta, jego stan zdrowia i oczywiście zaawansowanie choroby,
  • bezpłatny serwis urządzenia na każdym etapie trwania umowy,
  • przyjacielską, empatyczną obsługę – wyróżniającą się doświadczeniem i wiedzą w zakresie tlenoterapii.

Odbiór urządzeń możliwy w Redzie. Każdy pacjent jest szkolony z zakresu obsługi urządzenia, chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania i służymy pomocą. Wyróżnia nas szeroka oferta koncentratorów tlenu – nowoczesnych, funkcjonalnych, łatwych w obsłudze. Są poręczne, ciche podczas pracy. U nas znajdziesz koncentratory tlenu pracujące w trybie ciągłym i przerywanym. Generatory tlenu, które spełniają wszystkie normy branżowe i mają niezbędne certyfikaty. Skorzystaj z naszego wsparcia!

Szybki Kontakt

  • Telefon +48 575 516 916
  • Adres Punkt wydania sprzętu rehabilitacyjnego 84-240 Reda ul. Jana Brzechwy 2 (pawilon na przeciwko sklepu Żabka)

Napisz do nas