Puck - wynajem koncentratorów tlenu

Strona główna Puck – wynajem koncentratorów tlenu

Choroby płuc, niewydolność serca, choroby onkologiczne – we wszystkich tych przypadkach tlenoterapia bywa koniecznością. Pacjenci, którzy mają kłopoty z oddychaniem potrzebują najwyższej jakości tlenu – który odpowiednio dotlenia organizm, kiedy spada saturacja. Zakup domowego kondensatora tlenu to ogromny wydatek. Dlatego też wynajem urządzenia jest świetną alternatywą. Posiadamy bogaty katalog kondensatorów tlenu – stacjonarnych i przenośnych. Niektóre nasze generatory tlenu pracują w trybie ciągłym, inne w przerywanym. Mamy wieloletnią wiedzę i doświadczenie w temacie tlenoterapii – zarówno tej szpitalnej, jak i domowej. Dlatego też służymy kompleksową pomocą w wyborze odpowiedniego produktu.

Jak działa koncentrator tlenu?

Powietrze składa się w głównej mierze z tlenu, azotu oraz innych pomniejszych gazów. Pacjent walczący z niewydolnością oddechową potrzebuje przefiltrowanego, oczyszczonego tlenu najwyższej jakości. Taki właśnie tlen dostarcza kondensator tlenu – wcześniej pobierając powietrze, eliminując niepotrzebne składniki i nawilżając tlen o stężeniu 90%. Pacjent, dzięki temu może lżej oddychać. Narządy i organy mogą lepiej funkcjonować.

Jak działamy? Jak pracujemy?

Mieszkasz w takich miejscowościach jak: Puck – Mechowo, Połczyno, Zdrada, Krokowa, Władysławowo, Sławutowo, Żelistrzewo, Rzucewo, Mrzezino, Kosakowo, Połchowo, Smolno, Rekowo Górne, Widlino, Darżlubie, Osłonino i potrzebujesz generatora tlenu, który poprawi Twoją jakość życia. Zapraszamy do wynajmu koncentratorów  w naszej firmie – wypożyczamy urządzenia na dowolny okres czasu i zapewniamy pomoc na każdym etapie trwania umowy. Odbiór generatorów odbywa się w Redzie – po wcześniejszym ustaleniu terminu!

Szybki Kontakt

  • Telefon +48 575 516 916
  • Adres Punkt wydania sprzętu rehabilitacyjnego 84-240 Reda ul. Jana Brzechwy 2 (pawilon na przeciwko sklepu Żabka)

Napisz do nas