Kosakowo i okolice - wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Strona główna Kosakowo – wynajem koncentratorów tlenu

Wynajem kocentratorów tlenu w Kosakowie - kiedy oddech jest zaburzony…

Cierpisz na problemy z oddychaniem w wyniku chorób płucnych, sercowych, onkologicznych? Kondensator tlenu ułatwia oddychanie. Jest ono równomierne, spokojne i przede wszystkim lekkie. Jeśli Ty lub ktoś z Twoich bliskich potrzebuje generatora tlenu – zachęcamy do skorzystania z oferty naszego sklepu. Od wielu lat specjalizujemy się w wynajmie urządzeń medycznych – w tym i generatorów tlenu. Jesteśmy w stanie doradzić klientowi i wybrać z nim aparat, który w pełni spełni jego oczekiwania i będzie dopasowany do potrzeb i zaawansowania choroby.

Generator tlenu - w trosce o zdrowy oddech każdego pacjenta

Kiedy dręczy nas choroba związana z układem krwionośnym lub oddechowym swobodne oddychanie jest zaburzone. Generator tlenu przynosi dużą ulgę. Urządzenie filtruje powietrze. Wydziela tlen, azot i inne pierwiastki. Po dokładnej filtracji pacjent otrzymuje najwyższe z możliwych (bo aż 90%) stężenie tlenu. Oddech jest równomierny i swobodny.

Wynajem koncentratorów tlenu - dlaczego warto?

Mieszkasz w takich miejscowościach jak:  Kosakowo – Pierwoszyno, Mechelinki, Mosty, Rewa, Suchy Dwór, Kazimierz czy Dębogórze? Potrzebujesz sprawnego, funkcjonalnego i łatwego w obsłudze kondensatora tlenu? Zgłoś się do nas! Pomożemy. Posiadamy w swojej ofercie najlepsze modele kondensatorów tlenu – w tym między innymi koncentrator tlenu DevilBiss. Ten aparat tlenowy cieszy się wyjątkowym uznaniem. Jest lekki, cichy, bardzo poręczny. Jest to istotne, szczególnie kiedy pacjent musi poddawać się tlenoterapii przez dłuższy okres czasu. Wtedy wygoda i komfort codziennego użytkowania staje się priorytetem.

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu - co możemy dla Ciebie zrobić?

Zależy nam, aby jakość życia pacjentów ulegała znacznej poprawie. Dlatego też świadczymy wielowymiarowe usługi. Pomoc w wyborze najlepszego koncentratora tlenu, serwis podczas okresu trwania umowy i wsparcie doświadczonej obsługi. Odbiór osobisty urządzenia odbywa się w naszym centrum w Redzie.

Szybki Kontakt

  • Telefon +48 575 516 916
  • Adres Punkt wydania sprzętu rehabilitacyjnego 84-240 Reda ul. Jana Brzechwy 2 (pawilon na przeciwko sklepu Żabka)

Napisz do nas