Krokowa i okolice - wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Strona główna Krokowa – wynajem koncentratorów tlenu

Wynajem koncentratorów tlenu w Krokowie - skorzystaj z naszej oferty już dziś!

Na problemy ze strony układu krwionośnego, oddechowego cierpi coraz więcej osób. Coraz częściej też borykamy się z chorobami onkologicznymi. Jednym z pojawiających się objawów tego typu schorzeń jest niska saturacja oraz problemy z oddychaniem. Tlenoterapia staje się koniecznością. Wynajem koncentratora tlenu, którego możemy używać w zaciszu domowym to najlepsze rozwiązanie. Z jednej strony dbamy o swoje zdrowie i możemy kontynuować terapię, z drugiej możemy żyć w swoim domu – wśród rodziny.

Generator tlenu - jakie urządzenia wyróżniamy?

Wyróżniamy dwa podstawowe rodzaje generatorów tlenu: stacjonarne i przenośne. Te pierwsze używane są zazwyczaj w szpitalach, w ośrodkach zdrowia. Mobilne kondensatory tlenu znakomicie sprawdzają się do użytku domowego, kiedy to pacjent chce żyć normalnie – wśród swoich bliskich. Warto zaznaczyć, że kondensator może pracować w trybie ciągłym (24h na dobę) lub do 12 godzin – w trybie przerywanym. Z powietrza wyodrębniany jest azot i tlen. Po filtracji i oczyszczeniu pacjent otrzymuje do organizmu tlen medyczny o wysokim stężeniu 90%.

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu - dlaczego my?

To co nas wyróżnia to wiedza i doświadczenie. Pracujemy na rynku wiele lat i zapewniamy pomoc pacjentowi od A do Z. Wsparcie przy wyborze najlepszego modelu aparatu, serwis w razie potrzeby, profesjonalną obsługę, którą charakteryzuje empatia i ciepłe podejście do pacjentów. Jesteś z okolic takich jak: Krokowa – Starzyno, Sulicice, Sławoszyno, Goszczyno, Żarnowiec, Lubkowo, Kartoszyno, Karlikowo, Lubocino, Czymanowo, Opalino, Domatowo, Domatówko, Leśniewo? Ty albo ktoś z twoich bliskich potrzebujesz kompleksowej tlenoterapii. Zapraszamy do nas. Odbiór urządzeń w Redzie.

Szybki Kontakt

  • Telefon +48 575 516 916
  • Adres Punkt wydania sprzętu rehabilitacyjnego 84-240 Reda ul. Jana Brzechwy 2 (pawilon na przeciwko sklepu Żabka)

Napisz do nas