Władysławowo i okolice - wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Strona główna Władysławowo – wynajem koncentratorów tlenu

Władysławowo - wypożyczalnia koncentratorów tlenu. Tlenoterapia wygodna i komfortowa

Organizm człowieka potrzebuje nieustannej dawki tlenu, aby wszystkie komórki i organy mogły odpowiednio funkcjonować. Chory cierpiący na schorzenia ze strony układu oddechowego lub krwionośnego nie może swobodnie oddychać – saturacja spada. Tlenoterapia jest dla niego szansą. Zwiększenie stężenia tlenu aż do poziomu 90% (“tlen medyczny”) przynosi mu ulgę w chorobie i wspiera leczenie.  Profesjonalny generator tlenu to duży wydatek. Z tego też powodu dobrym rozwiązaniem jest wynajem takiego urządzenia. Nasza firma oferuje bogaty katalog generatorów tlenu, które wspierają domową kurację pacjenta – bez potrzeby pobytu w szpitalu.

Rodzaje generatorów tlenu

Wyróżniamy następujące rodzaje aparatów do tlenoterapii:

  • stacjonarny,
  • przenośny.

Każdy koncentrator tlenu może działać w trybie ciągłym i przerywanym. To jakiego generatora tlenu użyjemy w procesie terapii zależy od potrzeb pacjenta oraz stopnia i zaawansowania choroby.

Domowe koncentratory tlenu dla mieszkańców Władysławowa i okolic

Zachęcamy do sprawdzania naszej oferty. Łączymy najwyższą jakość urządzeń z dobrą ceną za wynajmowanie aparatu. Stała cena podczas całego okresu wypożyczania, pomoc przy wyborze najlepszego modelu, darmowy serwis, miła, empatyczna obsługa – jest tym co wyróżnia naszą działalność.  Polecamy jedynie atestowane urządzenia cieszące się zaufaniem środowiska medycznego. Każdy aparat do tlenoterapii, który znajduje się w naszym asortymencie jest łatwy w obsłudze. Pracujemy dla mieszkańców takich miejscowości jak: Władysławowo – Chłapowo, Swarzewo, Łebcz, Strzelno a także Mieroszyno i Hel oraz Jastrzębia Góra.  Odbiór urządzenia możliwy w Redzie.

Szybki Kontakt

  • Telefon +48 575 516 916
  • Adres Punkt wydania sprzętu rehabilitacyjnego 84-240 Reda ul. Jana Brzechwy 2 (pawilon na przeciwko sklepu Żabka)

Napisz do nas

    Szanowni Państwo!, W dniach 1-5 maja 2024r. nasza wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego będzie zamknięta. Wszystkie sprawy będą realizowane od 6 maja. Przepraszamy za utrudnienia.