Jastrzębia Góra i okolice - wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Strona główna Jastrzębia Góra – wynajem koncentratorów tlenu

Szukasz wypożyczalni koncentratorów tlenu w Jastrzębiej Górze lub okolicach? Doskonale trafiłeś! Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zapewniamy, że nasz sprzęt bogaty w koncentratory tlenu najlepszych marek poprawią jakość Twojego życia w przypadku poważnych oddechowych lub sercowych schorzeń – Tobie lub Twoim bliskim, którzy walczą z chorobą.

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu - kiedy musimy ich używać?

Urządzenie staje się pomocne w przypadku pojawienia się schorzeń lub poważnych chorób układu krwionośnego lub oddechowego. Coraz częściej używa się go w przypadku chorób onkologicznych i kardiologicznych.  Słowem kluczowym i podstawą jest tutaj działanie kondensatora – w trybie całodobowym lub przerywanym (do 12 godzin na dobę. Urządzenie pobiera powietrze z atmosfery. Tlen (21 proc.), azot (78 proc.) oraz inne gazy, w małych ilościach. Azot ulega filtracji, dzięki czemu pacjent otrzymuje bardzo wysokie stężenie tlenu medycznego (90%). Aparat zbiera powietrze, filtruje, oczyszcza i nawilża.

Jaki koncentrator tlenu wybrać?

Jastrzębia Góra – Karwia, Ostrowo, Karwieńskie Błoto, Dębki i Gniewino. Jeśli mieszkasz we wspomnianych miejscowościach i potrzebujesz (Ty lub ktoś Tobie bliski) generatora tlenu zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty. Posiadamy w pakiecie stacjonarne i przenośne koncentratory tlenu, które cieszą się ogromnym zaufaniem w branży medycznej. U nas wypożyczysz aparat prosty w obsłudze, cichy i lekki. Gwarantujemy serwis urządzenia – odbiór możliwy jest w naszej siedzibie w Redzie. Charakteryzuje nas indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz pomoc na każdym etapie realizacji zamówienia. Wybierz najlepszy aparat i oddychaj swobodnie. Od czasu działalności naszej placówki zaufało nam już wielu pacjentów, a grono to cały czas się powiększa.

Szybki Kontakt

  • Telefon +48 575 516 916
  • Adres Punkt wydania sprzętu rehabilitacyjnego 84-240 Reda ul. Jana Brzechwy 2 (pawilon na przeciwko sklepu Żabka)

Napisz do nas

    Szanowni Państwo!, W dniach 1-5 maja 2024r. nasza wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego będzie zamknięta. Wszystkie sprawy będą realizowane od 6 maja. Przepraszamy za utrudnienia.