Hel - wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Strona główna Hel – wynajem koncentratorów tlenu

Koncentratory tlenu cieszą się coraz większą popularnością wśród pacjentów indywidualnych. Domowa tlenoterapia to szansa na poprawę komfortu życia bez konieczności dojazdów do szpitala. Celem MediRental jest właśnie wyrównanie szans dla potrzebujących pacjentów za sprawą wynajmu sprzętu medycznego. Korzystne ceny, wysoka jakość urządzeń i fachowy serwis to ułamek zalet tego rozwiązania.

Wynajem koncentratorów tlenu Hel - jak działa?

Wypożyczenie domowego koncentratora tlenu to szansa dla Ciebie lub bliskiej Ci osoby na ułatwienie oddychania. Specjalny zeolit oddziela tlen od azotu, co umożliwia nieprzerwaną produkcję tlenu i przynosi ulgę dla pacjentów cierpiących z powodu takich chorób jak m.in.:

  • nadciśnienie płucne,
  • zatorowość płucna,
  • astma,
  • mukowiscydoza,

W skład zestawu poza aparatem tlenowym wchodzi także butelka z nawilżaczem i kaniule nosowe.

Stosowanie kaniuli to najłatwiejszy sposób na podawanie pacjentowi tlenu z przenośnego koncentratora.

Dzięki takiemu mobilnemu sprzętowi do tlenoterapii o stosunkowo niskim poborze energii pacjenci otrzymują szansę na powrót do wcześniejszego życia i aktywności poza domem. Co więcej – sama obsługa sprzętu jest intuicyjna i nie przysparza problemów nawet osobom w podeszłym wieku.

Przenośny koncentrator tlenu na wyciągnięcie ręki

Oferujemy wyłącznie sprawdzony sprzęt od zaufanych producentów – cichy koncentrator tlenu od DevilBiss to nie tylko łatwiejsze oddychanie dla pacjenta, ale także dyskretna praca bez generowania hałasu. Decydując się na wynajem sprzętu od MediRental możesz także liczyć na wsparcie serwisowe przez cały okres trwania umowy oraz fachowe doradztwo.

Tlenoterapia - Hel i okolice

Chcesz wypożyczyć koncentrator tlenu? Spytaj o preferencyjne warunki przy wypożyczeniu łóżka i generatora tlenu, aby cieszyć się pakietem korzyści na drodze do odzyskania zdrowia. Zapewniamy bezpieczną formę odbiorów osobistych w Redzie. Jeśli zatem mieszkasz w Jastarni, Juracie, Chałupach oraz Kuźnicy – możesz skorzystać z bliskiej lokalizacji MediRental i wyposażyć się w niezawodny sprzęt, który ułatwi oddychanie.

Szybki Kontakt

  • Telefon +48 575 516 916
  • Adres Punkt wydania sprzętu rehabilitacyjnego 84-240 Reda ul. Jana Brzechwy 2 (pawilon na przeciwko sklepu Żabka)

Napisz do nas