Kwidzyn i okolice - wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Strona główna Kwidzyn – wynajem koncentratorów tlenu

Kompleksowa oferta wynajmu koncentratorów tlenu w Kwidzynie - daj sobie pomóc! Zadbamy o Twoją skuteczną tlenoterapię!

Statystyki są bezlitosne – każdego roku wzrasta liczba osób, które cierpią na choroby serca, układu oddechowego. Coraz więcej osób leczy się też onkologicznie. Tlenoterapia jest jedną z metod walki z problemami oddechowymi, niską saturacją, która bardzo często się pojawia. Koncentrator tlenu to ogromna ulga dla walczących z chorobą. Nie da się ukryć jednak, że zakup takiego sprzętu to spory wydatek. Dlatego też, jeśli jesteś mieszkańcem takich miejscowości jak Kwidzyn – Gniew, Grudziądz, Skórcz, Warlubie, Rakowiec, Prabuty oraz Gardeja, skorzystaj z naszej oferty wynajmu generatorów tlenu.

Wypożyczalnia generatorów tlenu - co możemy zaoferować?

Od początku istnienia naszej działalności pragniemy się wyróżniać jakością urządzeń, które polecamy, a także profesjonalną obsługą. Nasz zespół cechuje empatia i zrozumienie dla każdego pacjenta. Co oferujemy naszym klientom?

  • bogaty katalog generatorów tlenu – stacjonarnych i przenośnych,
  • pomoc w wyborze najlepszego urządzenia – bierzemy pod uwagę potrzeby pacjenta i jego stan zdrowia,
  • wynajem aparatów tlenowych w dobrej cenie,
  • tylko najlepsze urządzenia: funkcjonalne, łatwe w obsłudze.

Dlaczego tlenoterapia jest tak ważna?

Dobre dotlenienie organizmu gwarantuje jego odpowiednie funkcjonowanie – wszystkich organów. Dlatego też koncentrator tlenu jest bardzo dużym wsparciem. Pobiera tlen z powietrza: filtruje, nawilża. Dostarcza organizmowi chorego tlen w najlepszej dawce – 90%. Nasze urządzenia gwarantują – właśnie taką pełną, kompleksową terapię. Pracują w trybie ciągłym lub przerywanym. Są praktyczne i funkcjonalne. Nasz zespół w razie potrzeby służy pomocą i serwisuje urządzenie. Odbiór osobisty w Redzie. Skorzystaj z oferty już dziś.

Szybki Kontakt

  • Telefon +48 575 516 916
  • Adres Punkt wydania sprzętu rehabilitacyjnego 84-240 Reda ul. Jana Brzechwy 2 (pawilon na przeciwko sklepu Żabka)

Napisz do nas