Pruszcz Gdański i okolice - wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Strona główna Pruszcz Gdański – wynajem koncentratorów tlenu

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu w Pruszczu Gdańskim - kiedy organizm potrzebuje kompleksowej tlenoterapii

Z roku na rok zwiększa się liczba osób, które potrzebują fachowej tlenoterapii – w trybie ciągłym lub przez kilka godzin w ciągu dnia. Problemy z oddychaniem wiążą się zazwyczaj z chorobami układu krążenia lub z niewydolnością płuc. Tego typu leczenia wymagają też pacjenci onkologiczni. Zakup generatora tlenu (nawet tego z pozoru prostego, to spory koszt. Zachęcamy zatem do skorzystania z dobrej alternatywy – wynajmu generatora tlenu w naszej firmie.

Bogaty katalog generatorów dla pacjentów z różnymi potrzebami

Różne są potrzeby pacjentów,  bardzo odmienne bywają też stopnie schorzenia. Wiemy to i oferujemy naszym klientom bogaty katalog generatorów tlenu – stacjonarnych i przenośnych, o pracy ciągłej lub przerywanej. Te pierwsze zazwyczaj używane są w szpitalach, przychodniach i ośrodkach zdrowia. Te drugie doskonale sprawdzają się przy użytku domowym. Mieszkasz w takich miejscowościach jak: Pruszcz Gdański , Tczew – Przejazdowo, Bystra, Mokry Dwór, Rokitnica, Radunica, Rotmanka, Juszkowo, Cieplewo, Łęgowo, Żukczyn, Różyny, Jagatowo, Pręgowo czy Żukczyn? Sprawdź naszą ofertę koniecznie!

Wynajem koncentratorów tlenu - jak możemy Tobie pomóc?

Nie wiesz, jaki koncentrator tlenu będzie dla Ciebie odpowiedni? Nie szkodzi! Chętnie pomożemy przy wyborze. W razie potrzeby gwarantujemy też serwis. Jesteśmy grupą specjalistów z dużą wiedzą i doświadczeniem, dzięki temu możemy oferować pacjentom aparaty do tlenoterapii najwyższej jakości. Atestowane urządzenia, które bez problemu mogą być obsługiwane samodzielnie przez każdego chorego. Wiemy, że komfort i wygoda w trakcie trudnej, przewlekłej choroby to kwestia najważniejsza. Zapewniamy empatyczne, przyjazne podejście do każdego pacjenta.

Szybki Kontakt

  • Telefon +48 575 516 916
  • Adres ul. Morska 6A/26,
    84-240 Reda

Napisz do nas