Kartuzy i okolice - wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Strona główna Kartuzy – wynajem koncentratorów tlenu

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu w Kartuzach - kiedy Twoje płuca potrzebują wartościowego tlenu.

Choroby onkologiczne, choroby układu krążenia i oddechowego. We wszystkich tych trzech przykładach mogą pojawić się problemy z oddychaniem. Kiedyś pomocna była klasyczna butla tlenowa – teraz doskonałą alternatywą stał się generator tlenu. Urządzenie te jest niesamowitym wsparciem dla chorych. Potrzebujesz kondensatora tlenu? Ktoś z Twoich bliskich? Rodziny? Przyjaciół? Zachęcamy do korzystania z naszej oferty.

Koncentrator tlenu - jak go używać?

Zakup generatora tlenu nie należy do najtańszych. Szczególnie, kiedy mówimy o użytku prywatnym i osobie, która i tak ponosi duże koszty w związku z leczeniem. Jesteśmy po to, aby pomóc w takich sytuacjach. Polecamy ofertę naszej wypożyczalni koncentratorów tlenu. Posiadamy w naszym pakiecie aparaty cenionych marek:

  • łatwe w obsłudze,
  • lekkie,
  • charakteryzujące się cichą pracą.

Działamy wielowymiarowo. Pomagamy przy wyborze najlepszego produktu, zapoznajemy z obsługą, gwarantujemy darmowy serwis w przypadku jakichkolwiek kłopotów. Jak działa kondensator? Pobiera on z powietrza tlen (21 proc.), azot (78 proc.) i inne gazy. Azot ulega filtracji, a pacjent otrzymuje do swojego organizmu świeży, przefiltrowany, czysty i nawilżony tlen medyczny. Jest to ogromne wsparcie przy wszelkiego rodzaju zaburzeniach oddychania.

Wypożyczalnia generatorów tlenu - do kogo skierowana jest oferta?

Mieszkasz w takich miejscowościach jak: Kartuzy – Grzybno, Łapalice, Chmielno, Miechucino, Borucino, Krzeszna, Ostrzyce, Somonino, Goręczyno, Sierakowice, Sianowo, Gowidlino, Podjazy, Kościerzyna , Żukowo oraz Rokity? Skorzystaj z naszej oferty! U nas znajdziesz koncentratory tlenu – cenione w branży medycznej. Uznane przez specjalistów, jak i samych pacjentów. Odbiór osobisty możliwy jest w naszej siedzibie w Redzie. Zadzwoń do nas, umów termin i odbierz urządzenie.

Szybki Kontakt

  • Telefon +48 575 516 916
  • Adres Punkt wydania sprzętu rehabilitacyjnego 84-240 Reda ul. Jana Brzechwy 2 (pawilon na przeciwko sklepu Żabka)

Napisz do nas