Żukowo i okolice - wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Strona główna Żukowo – wynajem koncentratorów tlenu

Żukowo - wypożyczalnia koncentratorów tlenu. Profesjonalna pomoc i serwis urządzeń

Nieustannie zwiększa się liczba pacjentów chorujących na schorzenia ze strony układu krążenia, oddechowego. Brak wystarczającej ilości tlenu w organizmie, problemy z oddychaniem. Tutaj pomocna okazuje się tlenoterapia, czyli inaczej mówiąc “leczenie tlenem”. Ta forma leczenia polega na dostarczaniu pacjentowi tlenu w stężonej, zwiększonej dawce – 90%. Odpowiednie dotlenianie tkanek przy pomocy kondensatorów tlenu stacjonarnych i przenośnych wspiera funkcjonowanie pacjenta, wydłuża życie, a często nawet je ratuje.

Wynajmowanie koncentratorów tlenu - dla kogo działamy?

Siedziba naszej wypożyczalni mieści się w Redzie. Tutaj też każdy pacjent lub jego opiekun może odebrać zamówiony koncentratorr tlenu. Nasza firma świadczy usługi dla osób z miejscowości: Żukowo – Leźno, Niestępowo, Sulmin, Przyjaźń, Glincz, Babi Dół, Borowo, Dzierżążno, Mezewo, Kiełpino, Borcz, Wyczechowo czy Egiertowo i Chwaszczyno oraz Kartuzy.

Dlaczego warto nam zaufać? Co nas wyróżnia?

Motywem przewodnim naszej działalności jest pomoc pacjentom w chorobie. Wierzymy, że nasze urządzenia wspierają terapię chorych, dają im ulgę w procesie leczenia – wreszcie pozytywnie wpływa na jakość ich życia. Jesteśmy grupą specjalistów z niezbędną wiedzą i doświadczeniem w branży medycznej. Dzięki temu możemy polecać klientom najlepszej klasy urządzenia. Jasno i precyzyjnie tłumaczyć ich obsługę. Każdy aparat do tlenoterapii znajdujący się w naszym asortymencie jest funkcjonalny, praktyczny i skuteczny. Nasze produkty wyróżnia też cicha i bezawaryjna praca. W ramach umowy z klientem zapewniamy serwis – w każdym momencie trwania umowy.

Szybki Kontakt

  • Telefon +48 575 516 916
  • Adres Punkt wydania sprzętu rehabilitacyjnego 84-240 Reda ul. Jana Brzechwy 2 (pawilon na przeciwko sklepu Żabka)

Napisz do nas