Kościerzyna i okolice - wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Strona główna Kościerzyna – wynajem koncentratorów tlenu

Wypożyczalnia koncentratorów w Kościerzynie - kiedy fachowa tlenoterapia staje się koniecznością

Kiedy zaczynamy chorować na schorzenia onkologiczne, sercowe, oddechowe. Tlenoterapia staje się koniecznością. Jest to ogromne wsparcie przy wszelkich kłopotach z oddychaniem. Koncentrator tlenu do użytku domowego to niestety wciąż spory wydatek. Wynajem urządzenia okazuje się w tej sytuacji najlepszą alternatywą. W naszej ofercie znajdują się nowoczesne, praktyczne i przede wszystkim funkcjonalne i skuteczne w swoim działaniu generatory tlenu. Długoletnie doświadczenie w branży medycznej wyróżnia naszą markę – dzięki niemu możemy polecać pacjentom szeroki katalog najlepszych, certyfikowanych aparatów. W dobrej cenie za wynajem. U nas każdy pacjent jest traktowany indywidualnie. Bierzemy pod uwagę stopień choroby, styl życia pacjenta, jego budżet i potrzeby. Wybieramy model kondensatora tlenu, który umożliwi mu wygodną i komfortową tlenoterapię.

Tlenoterapia przy pomocy generatora tlenu - jak to działa?

Zastanawiałeś się jak w praktyce działa generator tlenu? Mówiąc wprost: pobiera on tlen z powietrza, wyodrębnia azot i inne gazy. Dzięki temu pacjent otrzymuje czysty i dobrej jakości tlen medyczny o stężeniu około 90%. Taka dawka jest niezwykle ważna, kiedy pojawia się niska saturacja.

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu - jak pracujemy?

Jesteśmy wypożyczalnią koncentratorów tlenu i innych urządzeń medycznych, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie pacjentów z chorobami przewlekłymi. Działamy wieloetapowo. Wspieramy w wyborze najlepszego urządzenia, przedstawiamy jego zalety, zapewniamy serwis i fachową pomoc. Naszą obsługę wyróżnia wiedza, a nasz asortyment to lekkie, ciche i funkcjonalne urządzenia, których obsługa jest bezproblemowa. Skorzystaj z naszych urządzeń. Odbiór urządzeń możliwy w Redzie. Usługa kierowana do mieszkańców miejscowości: Kościerzyna – Zgorzałe, Stężyca, Gołubie, Szymbark, Krzeszna, Będomin, Nowa Karczma, Wielki Klincz, Wysin, Borsk, Wiele, Lubnia, Lipusz, Łubiana czy Dziemiany, a także Bytów i Słupsk.

Szybki Kontakt

  • Telefon +48 575 516 916
  • Adres Punkt wydania sprzętu rehabilitacyjnego 84-240 Reda ul. Jana Brzechwy 2 (pawilon na przeciwko sklepu Żabka)

Napisz do nas

    Szanowni Państwo!, W dniach 1-5 maja 2024r. nasza wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego będzie zamknięta. Wszystkie sprawy będą realizowane od 6 maja. Przepraszamy za utrudnienia.