Krokowa - Łóżka rehabilitacyjne i ortopedyczne oferowane przez Medirental

Strona główna Krokowa – wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Medirental

Zapraszamy do skorzystania z usług wypożyczalni sprzętu medycznego Medirental. W naszej ofercie znaleźć można zarówno profesjonalne łóżka rehabilitacyjne, jak i stoliki przyłóżkowe, szyny CPM czy niezbędne materace piankowe i przeciwodleżynowe. Usługę wynajmu kierujemy do klientów, którzy pragną wyposażyć własne lokum w sprzęt niezbędny pacjentom w trakcie rehabilitacji oraz osobom przewlekle chorym.

Specjalistyczny sprzęt

Oferujemy szeroką gamę łóżek rehabilitacyjnych oraz ortopedycznych. Rozbudowany asortyment dostępnych modeli, pozwala na wybór rozwiązania optymalnego pod względem wyglądu, rozmiarów i wymaganych funkcjonalności. Wynajmujemy wyłącznie łózka nowej generacji, zasilane elektrycznie.

W firmie Medirental oferowane są w pełni kompletne zestawy, włącznie z wysięgnikami dla pacjentów czy barierkami zabezpieczającymi. Stałym elementem wyposażenia naszych łóżek rehabilitacyjnych są materace piankowe oraz przeciwodleżynowe. Celem zachowania wysokiego poziomu higieny, w trosce o pacjentów sprzedajemy wyłącznie fabrycznie nowe egzemplarze.

Wynajem i transport

Zapewniamy nie tylko profesjonalny wynajem łóżek medycznych, ale również ich łatwy transport. Oferowane przez nas konstrukcje są mocne i wytrzymałe, a zarazem lekkie – pozwala to na szybkie i bezproblemowe złożenie ich w pomieszczeniu wskazanym przez najemcę. Nasi pracownicy mogą wytłumaczyć klientowi zasady montażu, a w razie potrzeby pomóc w załadowaniu łóżka do samochodu. Gwarantujemy stuprocentową dostępność sprzętu, nawet w ciągu dwudziestu czterech godzin. Jako jedyni na rynku dajemy też możliwość wyboru optymalnego łóżka rehabilitacyjnego. Nasi pracownicy zapewniają profesjonalne wsparcie w dopasowywaniu sprzętu medycznego do potrzeb pacjenta.

Obsługa w Redzie i okolicach

Nasza wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych kieruje swoją ofertę także do osób, które nie mogą osobiście odebrać zamówionego sprzętu z siedziby Medirental w Redzie. Zapraszamy do skorzystania odpłatnej usługi dowozu. Oferujemy profesjonalny transport nie tylko w Redzie, ale również na terenie kilku miast sąsiednich – w tym dalszej Krokowej oraz miejscowościach sąsiednich: Starzyno, Sulicice, Sławoszyno, Goszczyno, Żarnowiec, Lubkowo, Kartoszyno, Karlikowo, Lubocino, Czymanowo, Opalino, Domatowo, Domatówko, Leśniewo. Zatrudniani przez nas fachowcy nie tylko dowiozą łóżko rehabilitacyjne na miejsce, ale też zajmą się jego wniesieniem do budynku oraz profesjonalnym montażem. Na koniec wręczamy klientowi instrukcję obsługi oraz prezentujemy możliwości sprzętu. Aby podpisać umowę, nie ma potrzeby osobistej wizyty w Redzie – wszystko może się odbyć w domu lub mieszkaniu odbiorcy.

Wyposażenie dodatkowe

Poza łóżkami rehabilitacyjnymi, oferujemy także wynajem sprzętu dodatkowego. W asortymencie Medirental wypożyczane są m.in. wygodne stoliki przyłóżkowe. Dzięki nim znacząco ułatwić można pacjentom spożywanie posiłków, przyjmowanie lekarstw oraz wykonywanie innych nieskomplikowanych czynności. Oferujemy także funkcjonalne szyny CPM, które znacząco podnoszą efektywność rehabilitacji po operacjach kolan czy stawów. Do zalet tego rozwiązania należy prosta obsługa za pomocą specjalnego pilota, która wymaga jedynie ustawienia pożądanych parametrów.

Szybki Kontakt

  • Telefon +48 575 516 916
  • Adres Punkt wydania sprzętu: ul. Jana Brzechwy 2, 84-240 Reda (pawilon na przeciwko sklepu Żabka)

Napisz do nas