Gniewino - Łóżka rehabilitacyjne i ortopedyczne oferowane przez Medirental

Strona główna Gniewino – wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Medirental

Dlaczego warto wypożyczyć łóżko rehabilitacyjne w Medirental?

Ze specjalistycznego wyposażenia medycznego korzystać muszą zarówno osoby przewlekle chore, jak i pacjenci poddawani rehabilitacji. Odpowiedniego łóżka nie trzeba jednak kupować – lepiej skorzystać z usług dobrej wypożyczalni, która posiada w swojej ofercie wysokiej klasy sprzęt rehabilitacyjny. W asortymencie firmy Medirental znaleźć można nie tylko specjalistyczne łóżka, ale też szyny CPM, stoliki przyłóżkowe czy materace.

Łózka rehabilitacyjne i ortopedyczne

Medirental posiada w swojej ofercie łóżka rehabilitacyjne i ortopedyczne o doskonale zoptymalizowanych parametrach. Dostępne modele różnią się między sobą nie tylko wyglądem, ale też wymiarami i ogólną funkcjonalnością. Wszystkie łóżka wypożyczalni to konstrukcje elektryczne, opracowane z zastosowaniem nowoczesnych technologii. Kompletne zestawy obejmują nie tylko samo posłanie, ale również zabezpieczające barierki oraz wysięgniki z uchwytem. Stałym elementem wyposażenia łóżka rehabilitacyjnego jest wysokiej klasy materac piankowy i przeciwodleżynowy. W ofercie Medirental znaleźć można wyłącznie nowe i nieużywane modele – z uwagi na dobro pacjenta oraz podstawowe wymogi higieniczne.

Dodatkowe elementy wyposażenia

Poza łóżkami rehabilitacyjnymi, w ofercie Medirental znaleźć można także dodatkowe wyposażenie. Do najczęściej wypożyczanych sprzętów należą praktyczne stoliki przyłóżkowe. Znacząco ułatwiają one rehabilitowanym pacjentom przyjmowanie posiłków, a także zapewniają szybki dostęp do leków pozostawionych przy łóżku. Wynajem łóżek medycznych można też uzupełnić wypożyczeniem funkcjonalnych szyn CPM, najczęściej stosowanych w procesie rehabilitacji po operacji stawu kolanowego lub stawu biodrowego. Dostęp do specjalistycznego sprzętu pozwala uniknąć kosztownych wizyt w prywatnych ośrodkach leczenia, a także oczekiwania na wolny termin wizyty. Szyny CPM są niezwykle proste w obsłudze – wystarczy ustawić pilotem odpowiednie parametry.

Bezpieczeństwo, stabilność i łatwa dostępność

Łóżka rehabilitacyjne oferowane przez Medirental to stabilne i bezpieczne konstrukcje. Powstają z mocnych, a jednocześnie lekkich elementów. Poszczególne części można łatwo przetransportować samochodem, a następnie złożyć w domu lub mieszkaniu odbiorcy. Pracownicy wypożyczalni oferują profesjonalna pomoc w załadowaniu łóżka do pojazdu oraz służą wsparciem instruktażowym. Medirental daje gwarancję dostępności wybranego sprzętu, nawet w ciągu jednego dnia – klienci mogą dzięki temu skorzystać z usług w dogodnym dla siebie terminie.

Szybka dostawa i sprawny montaż

Firma Medirental posiada swoją siedzibę w Redzie. Jeżeli klient nie może wypożyczyć sprzętu osobiście, ma prawo skorzystania z odpłatnej usługi dostawy. Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych oferuje zarówno dowóz, jak i wniesienie i zamontowanie zamówionego wyposażenia w domu odbiorcy. Usługi transportowo-montażowe Medirental realizowane są nie tylko w Redzie, ale również w Gniewinie oraz sąsiednich miejscowościach takich jak: Lisewo, Białogóra, Wierzchucino, Słuchowo, Prusewo, Bychowo, Perlino, Choczewo, Kurowo, Lubiatowo, Kopalino, Jackowo, Ciekocinko, Sasino, Strzeszewo, Zwartowo, Gościęcino, Tawęcino, Salino, Płaczewo, Kostkowo, Lisewo, Kniewo czy Zamostne. Umowę podpisać można przy odbiorze sprzętu, w domu lub mieszkaniu klienta.

Szybki Kontakt

  • Telefon +48 575 516 916
  • Adres Punkt wydania sprzętu: ul. Jana Brzechwy 2, 84-240 Reda (pawilon na przeciwko sklepu Żabka)

Napisz do nas

    Szanowni Państwo!, W dniach 1-5 maja 2024r. nasza wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego będzie zamknięta. Wszystkie sprawy będą realizowane od 6 maja. Przepraszamy za utrudnienia.