Tczew i okolice - wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Strona główna Tczew – wynajem koncentratorów tlenu

Wypożyczalnia generatorów tlenu w Tczewie - funkcjonalne domowe kocentratory tlenu

Rak płuc, niewydolność serca, mukowiscydoza, zawał mięśnia sercowego, koronawirys (Covid 19) – to tylko niektóre przypadki, kiedy tlenoterapia okazuje się niezbędna. Wspiera proces leczenia, a często wręcz ratuje życie pacjenta. Rozwój medycyna sprawia, że w przypadku niektórych schorzeń terapię tlenem można wykonywać w warunkach domowych. W takich sytuacjach niezbędny jest domowy kondensator tlenu. Dzięki niemu pacjent może kontynuować leczenie w swoim miejscu zamieszkania – w otoczeniu bliskich. Zakup generatora tlenu to duży wydatek. Oferujemy wynajmowanie generatora tlenu – krótkoterminowy i długoterminowy. Ofertę wynajmowania aparatu do tlenoterapii oferujemy mieszkańcom takich miejscowości jak: Tczew – Nowy Dwór Gdański, Swarożyn, Pszczółki, Rokitki, Lichnowy, Nowa Cerkiew, Kmiecin czy Ostaszewom Nowy Staw i Malbork.

Jak działa koncentrator tlenu?

To czego potrzebuje chory to tlen o wysokim stężeniu – około 90%. Koncentrator tlenu dostarcza właśnie taką dawkę medycznego tlenu do komórek pacjenta – po jego  wcześniejszym przefiltrowaniu, oczyszczeniu i nawilżeniu. Wyróżniamy dwa rodzaje kondensatorów tlenu:

  • stacjonarne,
  • przenośne.

W zależności od potrzeb pacjenta i zaawansowania choroby urządzenie może dostarczać tlen w sposób ciągły lub przerywany.

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu - dlaczego my?

Dobro pacjenta oraz poprawa jakości jego życia jest dla nas priorytetem. Dlatego też polecamy produkty atestowane, cenione w branży medycznej. Funkcjonalne aparaty do wykonywania tlenoterapii – lekkie, o cichym działaniu. Obsługa jest bardzo prosta i bezproblemowa. Na każdym etapie trwania umowy zapewniamy darmowy serwis urządzeń, miłą obsługę. Wybierz koncentrator tlenu i odbierz go w naszej siedzibie w Redzie.

Szybki Kontakt

  • Telefon +48 575 516 916
  • Adres Punkt wydania sprzętu rehabilitacyjnego 84-240 Reda ul. Jana Brzechwy 2 (pawilon na przeciwko sklepu Żabka)

Napisz do nas