Malbork i okolice - wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Strona główna Malbork – wynajem koncentratorów tlenu

Wynajem koncentratorów tlenu w Malborku - kiedy nasz organizm potrzebuje tlenu

Tlenoterapia jest niezbędna w przypadku wszelkiego rodzaju schorzeń serca, niewydolności płuc – bardzo często również w fazie leczenia onkologicznego. Jeśli mieszkasz w Malborku lub okolicach i potrzebujesz generatora tlenu na dłuższy czas – zachęcamy do korzystania z oferty naszej wypożyczalni. Posiadamy bogaty katalog nowoczesnych aparatów tlenowych – stacjonarnych i przenośnych. U nas znajdziesz najlepsze modele – w tym między innymi kondensator tlenu DevilBiss. Pomagamy w wyborze odpowiedniego produktu, który będzie właściwy do stopnia schorzenia, potrzeb pacjenta – stanu zdrowia. Cechuje nas wiedza i doświadczenie, która jest tutaj niezbędna.

Generator tlenu - jak działa?

Tlen, azot, dwutlenek węgla. To najważniejsze składniki powietrza. Pacjent walczący z niewydolnością potrzebuje najwyższej jakości tlenu, o stężeniu ok. 90%. Koncentrator tlenu pobiera powietrze – oczyszcza je i dostarcza tlen do organizmu chorego, w najlepszej możliwej formie. Rozwój medycyny sprawia, że pacjent może już na ten moment korzystać z wygodnych koncentratorów tlenu, które sam może obsługiwać – bez pomocy personelu medycznego. Takie generatory do tlenoterapii możesz wypożyczyć  u nas – pracujące cicho, mobilne, łatwe w obsłudze. Nasza oferta skierowana jest do chorych z miejscowości: Malbork – Sztum, Trygamin, Szymankowo, Stare Pole czy Dzierzgoń.

Wypożyczalnia generatorów tlenu - dlaczego my?

U nas otrzymasz najwyższej jakości generator tlenu. Zapewniamy opiekę całego naszego zespołu, pomoc i w razie potrzeby serwis. Cechuje nas empatia i życzliwe podejście do każdego pacjenta. Pragniemy, aby nasze urządzenia gwarantowały skuteczną tlenoterapię – każdego dnia.

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Zachęcamy do kontaktu! Odbiór urządzeń w Redzie!

Szybki Kontakt

  • Telefon +48 575 516 916
  • Adres Punkt wydania sprzętu rehabilitacyjnego 84-240 Reda ul. Jana Brzechwy 2 (pawilon na przeciwko sklepu Żabka)

Napisz do nas

    Szanowni Państwo!, W dniach 1-5 maja 2024r. nasza wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego będzie zamknięta. Wszystkie sprawy będą realizowane od 6 maja. Przepraszamy za utrudnienia.