Lębork i okolice - wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Strona główna Lębork – wynajem koncentratorów tlenu

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu w Lęborku - w trosce o komfort życia chorych!

Od wielu lat prowadzimy wypożyczalnie generatorów tlenu. W naszej ofercie znajdują się nowoczesne produkty – funkcjonalne i łatwe w codziennej obsłudze. Naszymi klientami są osoby walczące z chorobami układu oddechowego i krążenia. Koncentratory tlenu okazują się też przydatne przy wszelkiego rodzaju terapiach onkologicznych. W naszym asortymencie posiadamy koncentratory:

  • stacjonarne – najczęściej używane w szpitalach, przychodniach i ośrodkach zdrowia,
  • przenośne – idealne do pacjentów z przewlekłymi schorzeniami, które na co dzień przebywają w swoich domach.

Jak działają koncentratory tlenu?

Tlenoterapia, to szansa na w miarę normalne życie dla chorych. Tlen pobierany z powietrza jest filtrowany i oczyszczany. Wydzielany jest azot, a pacjent w efekcie otrzymuje do organizmu tlen najwyższej jakości – o 90% stężeniu. Każdy organizm potrzebuje odpowiedniej dawki tlenu, dla prawidłowej pracy wszystkich narządów.

Wynajem koncentratorów tlenu - w czym możemy pomóc naszym pacjentom?

Siedziba naszej wypożyczalni znajduje się w Redzie. Tam też możliwy jest odbiór wybranego przez pacjenta aparatu tlenowego. To, co nas wyróżnia wśród innych wypożyczalni, to fachowe podejście do każdego pacjenta. Pomoc w wyborze najlepszego produktu. Przez cały okres tlenoterapii zapewniamy fachowy, darmowy serwis. Nie zostawiamy żadnego pacjenta sam na sam. Nasze usługi kieruje do mieszkańców miejscowości: . Lębork – Luzino, Linia, Rybki, Cewice, Siemirowice, Pieski, Rokity, Karwno, Mikorowo, Runowo, Potęgowo, Godętowo, Poganice, Łeba, Wicko, Cecenowo oraz Główczyce. Oferujemy certyfikowane generatory tlenu – poręczne, ciche podczas pracy. Jest to niezwykle istotne w przypadku długofalowego leczenia!

Szybki Kontakt

  • Telefon +48 575 516 916
  • Adres Punkt wydania sprzętu rehabilitacyjnego 84-240 Reda ul. Jana Brzechwy 2 (pawilon na przeciwko sklepu Żabka)

Napisz do nas