Luzino i okolice - wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Strona główna Luzino – wynajem koncentratorów tlenu

Wynajem koncentratorów tlenu w Luzinie - certyfikowane urządzenia do tlenoterapii

Leczysz się onkologicznie? Cierpisz na chorobę układu krążenia? A może Twoje płuca przestały odpowiednio pracować i potrzebują pomocy? We wszystkich tych trzech przypadkach regularna tlenoterapia jest koniecznością i może znacząco poprawić jakość życia. Pacjenci cierpiący na choroby przewlekłe potrzebują do tlenoterapii poręcznego, funkcjonalnego urządzenia. Takiego, które umożliwi łatwe wykonywanie codziennych zabiegów. Polecamy bogaty katalog generatorów tlenu – stacjonarnych i przenośnych.

Koncentrator tlenu - jak to działa?

Dzięki generatorom tlenu pacjent otrzymuje do organizmu najwyższej jakości tlen medyczny o stężeniu ponad 90%. Maszyna za chorego pobiera tlen z powietrza – wydziela azot i dostarcza oczyszczony, nawilżony tlen o wyższym stężeniu. Wyróżniamy generatory tlenu – stacjonarne i przenośne. Te pierwsze pracują zazwyczaj w trybie ciągłym. Przenośny koncentrator jest idealny dla pacjentów, którzy wymagają tlenoterapii kilka godzin dziennie.

Wynajem koncentratorów tlenu - zaufaj naszej firmie!

Leczenie chorób płuc, problemów kardiologicznych, to długotrwały proces. Zakup generatora tlenu, to spory wydatek, dlatego też jego wynajem jest idealnym rozwiązaniem dla pacjenta. W naszej wypożyczalni świadczymy usługi na najwyższym poziomie: pomagamy w wyborze produktu, zapewniamy serwis i niezawodne połączenie jakości do ceny wynajmu. Dobro pacjentów jest dla nas najważniejsze. Wynajem świadczymy dla mieszkańców miejscowości: Luzino – Bolszewo, Gościcino, Kąpino, Orle, Kębłowo, Strzebielino, Bożepole Wielkie i Małe, Paraszyno, Barłomino, Robakowo, Gowino, Milwino, Wyszecino, Częstkowo, Przetoczyno czy Sopieszyno oraz Szemud. Odbiór osobisty możliwy w Redzie.

Szybki Kontakt

  • Telefon +48 575 516 916
  • Adres Punkt wydania sprzętu rehabilitacyjnego 84-240 Reda ul. Jana Brzechwy 2 (pawilon na przeciwko sklepu Żabka)

Napisz do nas