Szemud i okolice - wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Strona główna Szemud – wynajem koncentratorów tlenu

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu w Szemudzie - wsparcie chorych w tlenoterapii

Tlenoterapia jest niezbędną formą leczenia zaburzeń oddychania w przypadku pojawienia się wielu schorzeń ze strony układu oddechowego lub krwionośnego. Niewydolność serca, choroby płuc, nowotwory. Wyróżniamy koncentratory tlenu stacjonarne i przenośne. Pracują one w trybie ciągłym lub przerywanym – w zależności od stopnia zaawansowania choroby. Zakup takiego urządzenia to ogromny wydatek. Istnieje jednak alternatywa w postaci wynajmowania generatorów tlenu. Zachęcamy do współpracy z nami w zakresie wypożyczalnia koncentratorów tlenu do użytku domowego. Naszym klientom zapewniamy:

 

  • pomoc przy wyborze odpowiedniego modelu generatora tlenu,
  • bogaty katalog mobilnych aparatów do tlenoterapii w dobrej cenie za wynajem,
  • darmowy serwis podczas całego trwania umowy.

Koncentrator tlenu - jak działa to urządzenie?

Koncentrator tlenu pobiera tlen z powietrza – filtruje go, odciąga szkodliwe składniki, oczyszcza i dostarcza pacjentowi najlepszej jakości tlen medyczny o stężeniu 90%. Taka zawartość tlenu w organizmie poprawia pracę organów, poprawia oddychanie – wpływa pozytywnie na ogólną kondycję pacjenta.

Dlaczego warto wynająć koncentrator tlenu właśnie u nas?

Jesteśmy obecni w branży medycznej od wielu lat.  Cały czas poszerzamy naszą wiedzę w zakresie tlenoterapii. Bogate doświadczenie sprawia, że możemy świadczyć kompleksową pomoc naszym pacjentom – opartą na empatii, zrozumieniu dla sytuacji osoby chorej. W ramach umowy zapewniamy darmowy serwis urządzenia. Zapraszamy do współpracy. Odbiór aparatów w naszej siedzibie w Rewie. Nasz asortyment kierujemy do mieszkańców miejscowości: Szemud – Nowy Dwór Wejherowski, Zbychowo, Pomieczyno, Łężyce, Bojano, Łebno, Kielno, Donimierz, Bieszkowice, Kowalewo, Rąb czy Koleczkowo.

Szybki Kontakt

  • Telefon +48 575 516 916
  • Adres Punkt wydania sprzętu rehabilitacyjnego 84-240 Reda ul. Jana Brzechwy 2 (pawilon na przeciwko sklepu Żabka)

Napisz do nas