Wynajem koncentratorów tlenu w Bytowie i okolicach!

Strona główna Bytów – Wynajem koncentratorów tlenu

Profesjonalny, przenośny koncentrator tlenu umożliwia terapię osoby chorej w zaciszu domowym. Dzięki wspomnianym urządzeniu tlenoterapia pacjenta możliwa jest w jego domu/mieszkaniu – bez konieczności wizyt w szpitalu lub ośrodku zdrowia. Zakup certyfikowanego koncentratora tlenu to duży wydatek, na który nie każdego chorego stać. Z pomocą przychodzimy my – oferujemy wynajem najwyższej jakości koncentratorów tlenu. Zapewniamy kompleksową obsługę na każdym etapie realizacji zlecenia. Pomagamy w wyborze najlepszej maszyny. Bierzemy pod uwagę potrzeby pacjenta, jego wiek i stan zdrowia. Na każdym etapie korzystania z naszej usług gwarantujemy pomoc oraz pełny serwis w razie jakichkolwiek problemów z urządzeniem.

Koncentrator tlenu - jak działa?

Mobilny koncentrator tlenu zwiększa komfort życia osobom borykającym się z problemami zdrowotnymi ze strony układu oddechowego. Urządzenie koncentruje i filtruje tlen z otoczenia i dostarcza go w odpowiedniej, bezpiecznej formie osobie chorej. Tlen z powietrza atmosferycznego jest filtrowany  poprzez specjalny zeolit. Wyodrębnia on  sam pierwiastek tlenu od azotu. Pacjent, dzięki temu ma stały dostęp do tlenu i może równomiernie oddychać.

Bytów i okolice - wypożyczalnia koncentrator tlenu. Oddychaj spokojnie…

Wypożyczalnia MediRental, to gwarancja jakości. W zestawie każdy pacjent otrzymuje:

  • koncentrator tlenu,
  • nawilżacz,
  • kaniule nosowe.

Nasz produkt wyróżnia łatwość obsługi, wygodny design. Urządzenie jest lekkie i ciche – co zapewnia spokojne użytkowanie koncentratora – każdego dnia!

Zamówienia realizujemy w Bytowie i okolicach. Zamówiony produkt dostarczamy pacjentowi w takich miejscowościach jak: Sierzno, Borzyszkowy, Lipnica, Sulęczyno, Kłączno, Osława Dąbrowa, Sominy, Przymuszewo, Ostrów Mausz, Łupawsko, Gostkowo, Unichowo, Zagony, Tuchomie, Tuchomko, Budowo, Czarna Dąbrowa czy Kołczygłowy, a także Chojnice.  Urządzenie można odebrać w naszym centrum w Redzie. U nas otrzymasz w ramach umowy serwis oraz przyjazną cenę za wynajem.

Szybki Kontakt

  • Telefon +48 575 516 916
  • Adres Punkt wydania sprzętu rehabilitacyjnego 84-240 Reda ul. Jana Brzechwy 2 (pawilon na przeciwko sklepu Żabka)

Napisz do nas