Gdańsk - wynajem koncentratorów tlenu

Strona główna Gdańsk – wynajem koncentratorów tlenu

Wypożyczalnia kondensatorów tlenu w Gdańsku - z nami jesteś pod dobrą opieką!

Tlenoterapia jest bardzo ważna w przypadku wszelkiego rodzaju chorób układu krążenia i układu oddechowego. Tlen w komórkach jest niezbędny, aby organizm mógł funkcjonować. Tlenoterapia i funkcjonalne generatory tlenu pomagają pacjentom z różnym stopniem zaawansowania choroby. Jesteś mieszkańcem Trójmiasta? Gdańsk, Sopot, Gdynia, Rumia, Reda, Wejherowo, Kolbudy, Starogard Gdański, to miasta, gdzie świadczymy swoje usługi! Odbiór urządzenia możliwy jest w Redzie. Dowiedz się, dlaczego warto wynająć aparat do tlenoterapii właśnie u nas.

Wynajem kondensatorów tlenu - jak działa aparat tlenowy?

Aparat tlenowy jest funkcjonalną i bardzo wygodną alternatywą do butli tlenowej. Pobiera tlen z powietrza – wyodrębnia azot i inne gazy będące częścią atmosfery. Pacjent otrzymuje oczyszczony, przefiltrowany i nawilżony tlen o stężeniu około 90%. Taki tlen jest niezbędny, aby organizm pacjenta mógł zdrowo funkcjonować.

Generatory tlenu - co możemy zaproponować naszym klientom?

W naszej szerokiej ofercie znajdują się generatory tlenu stacjonarne i przenośne. Kondensatory tlenu  używane są w szpitalach, ośrodkach zdrowia, a coraz częściej również w domu pacjenta. U nas znajdziesz funkcjonalne, praktyczne domowe kondensatory tlenu. Najlepsze urządzenia:

  • łatwe w obsłudze,
  • ciche,
  • lekkie,
  • zapewniające skuteczną tlenoterapię – w trybie ciągłym lub przerywanym.

Jesteśmy obecni na rynku już wiele lat. Wyróżnia nas wiedza i doświadczenie, dzięki któremu możemy praktycznie pomóc pacjentowi. Zapewniamy serwis na każdym etapie realizacji zlecenia, trwania umowy.

Szybki Kontakt

  • Telefon +48 575 516 916
  • Adres Punkt wydania sprzętu rehabilitacyjnego 84-240 Reda ul. Jana Brzechwy 2 (pawilon na przeciwko sklepu Żabka)

Napisz do nas

    Szanowni Państwo!, W dniach 1-5 maja 2024r. nasza wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego będzie zamknięta. Wszystkie sprawy będą realizowane od 6 maja. Przepraszamy za utrudnienia.