Kolbudy i okolice - wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Strona główna Kolbudy – wynajem koncentratorów tlenu

Wypożyczalnia koncentratorów w Kolbudach - daj sobie pomóc i oddychaj swobodnie!

Problemy z układem oddechowym? Niewydolność oddechowa spowodowana chorobami serca, płuc, terapią onkologiczną? Dobry kondensator tlenu pomoże się uporać z nierównym oddechem. Zakup takiego sprzętu jest drogi, dlatego też rekomendujemy korzystania z oferty naszej wypożyczalni generatorów tlenu. Cechuje nas wiedza i doświadczenie, dzięki któremu pomogliśmy już wielu pacjentom z naprawdę poważnymi kłopotami. U nas znajdziesz generatory tlenu łatwe w obsłudze, funkcjonalne, lekkie i ciche w pracy. Jest to szczególnie ważne w przypadku długotrwałej terapii. Tutaj liczy się komfort i wygoda pacjenta.

Generator tlenu. Kilka słów o jego działaniu…

Zanim przejdziemy do szczegółów dotyczących dostawy urządzeń warto odpowiedzieć sobie na pytanie jaką rolę spełnia taki generator tlenu. Najprościej rzecz ujmując generator tlenu pobiera zasoby powietrza, filtruje je i dostarcza tlen medyczny do płuc pacjenta – w bardzo dużej dawce, bo aż w 90%. Azot jest filtrowany, dzięki temu pacjent otrzymuje czysty tlen, najwyższej jakości.  Wyróżniamy dwa podstawowe rodzaje generatorów:

  • stacjonarne – te świetnie sprawdzają się w szpitalach, placówkach medycznych, ośrodkach zdrowia. Często używa się ich podczas procesu leczenia pacjentów w naprawdę złym stanie. Aparat niekiedy pracuje 24h na dobę, w trybie ciągłym,
  • przenośne – z tego rodzaju kondensatora tlenu korzystają zazwyczaj chorzy, których leczenie odbywa się w warunkach domowych, wśród rodziny. Taki kondensator tlenu umożliwia normalne funkcjonowanie pacjenta. Jest bowiem mobilny, lekki i bardzo cichy.

Koncentrator tlenu - zamów urządzenie już dziś!

Nasza oferta skierowana jest do mieszkańców takich miejscowości jak: Kolbudy – Kowale, Borkowo, Straszyn, Łapino, Czapielsk, Jodłowno, Pomlewo, Szklana Góra, Mierzeszyn czy Przywidz. Oferujemy urządzenia certyfikowane, nowoczesne, łatwe w obsłudze. Zapewniamy serwis i zawsze służymy pomocą. Odbiór osobisty w naszej siedzibie w Redzie.

Szybki Kontakt

  • Telefon +48 575 516 916
  • Adres Punkt wydania sprzętu rehabilitacyjnego 84-240 Reda ul. Jana Brzechwy 2 (pawilon na przeciwko sklepu Żabka)

Napisz do nas

    Szanowni Państwo!, W dniach 1-5 maja 2024r. nasza wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego będzie zamknięta. Wszystkie sprawy będą realizowane od 6 maja. Przepraszamy za utrudnienia.