W trosce o komfort życia każdego pacjenta - wynajem koncentratorów tlenu w Chojnicach i pobliskich miejscowościach

Strona główna Chojnice – wynajem koncentratorów tlenu

Według statystyk z roku na rok przybywa osób, które borykają się z chorobami układu oddechowego. Koncentrator tlenu umożliwia pacjentowi normalne funkcjonowanie w społeczeństwie – każdego dnia. Zakup takiego urządzenia wiąże się jednak z dużym wydatkiem. Rozwiązaniem jest wynajem takiego produktu. Nasza wypożyczalnia koncentratorów tlenu, to wsparcie w trudnej sytuacji życiowej. Sprawdź naszą ofertę, zamów koncentrator tlenu z odbiorem w Redzie i oddychaj spokojnie.

Generator tlenu - jak to działa?

Przenośny koncentrator tlenu pobiera z atmosfery powietrze o zawartości 21% tlenu oraz 78% azotu. Azot w następnym kroku jest izolowany, co pozwala na wyprodukowanie 95% tlenu niezbędnego do życia. Wyróżniamy dwa rodzaje koncentratorów tlenu:

  • stacjonarne,
  • mobilne

Tlen może być dostarczany w trybie ciągłym lub przerywanym. Wszystko zależy od rodzaju urządzenia oraz potrzeb osoby chorej. W naszej ofercie posiadamy wiele rodzajów koncentratorów tlenu, dzięki czemu jesteśmy indywidualnie dobrać rodzaj produktu do oczekiwań pacjenta, stopnia zaawansowania choroby oraz trybu życia jaki prowadzi osoba chora. U nas znajdziesz wiele modeli – w tym między innymi koncentrator tlenu DevilBiss. Jest to nowoczesne urządzenie, które wyróżnia przede wszystkim łatwa i bezproblemowa obsługa oraz funkcjonalność. Nie bez znaczenia jest również jego lekkość oraz cicha praca.

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu w Chojnicach. Co możemy dla Ciebie zrobić?

Zamawiający i jego dobro jest dla nas najwyższym priorytetem. Służymy pomocą przy wyborze najlepszego  produktu. Zapewniamy fachowy serwis i chętnie dzielimy się swoją wiedzą. Udostępniamy naszą ofertę dla miast: Chojnice – Czersk, Człuchów, Konarzyny, Brusy, Charzykowy, Barkowo, Gozdnica, Zamarte, Krzemieniewo, Lichnowy, Krojanty, Zapora oraz Rytel. Odbiór osobisty w Redzie.

Szybki Kontakt

  • Telefon +48 575 516 916
  • Adres Punkt wydania sprzętu rehabilitacyjnego 84-240 Reda ul. Jana Brzechwy 2 (pawilon na przeciwko sklepu Żabka)

Napisz do nas