Tczew - wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Medirental

Strona główna Tczew – wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Medirental

Szybszy powrót do zdrowia i większy komfort przy pomocy profesjonalnego sprzętu

Za dodatkową opłatą dowozimy od Redy do 100km Tczew i sąsiednich miejscowości – Nowy Dwór Gdański, Swarożyn, Pszczółki, Rokitki, Lichnowy, Nowa Cerkiew, Kmiecin czy Ostaszewom Nowy Staw.

Dodatkowo można odebrać własnym samochodem osobowym typu kombi lub hatchback w naszej siedzibie w Redzie.

 

Niektórych rzeczy nie da się przewidzieć i może zdarzyć się tak, że ktoś zachoruje na jakaś przewlekłą chorobę, będzie musiał poddać się operacji czy też po prostu dojdzie do złamania kończyny. Wówczas konieczny będzie dłuższy pobyt w łóżku i rehabilitacja. Bardzo ważną kwestią jest zapewnienie pacjentowi odpowiednich warunków do wyzdrowienia i niezbędnego sprzętu medycznego/rehabilitacyjnego. Nie trzeba jednak nadwyrężać budżetu i kupować nowego na własność, gdyż można zdecydować się na wynajem łóżek medycznych, szyn CPM czy też stolików przyłóżkowych. Jest to zarówno oszczędność czasu i pieniędzy, jak również dodatkowego stresu. Tym bardziej, że firma Medirental ma do zaoferowania wysokiej jakości i profesjonalny sprzęt medyczny w przeróżnych wariantach oraz w bardzo przystępnych cenach.

Do domowej tlenoterapii często stosuje się wynajem koncentratorów tlenu. Powyższe urządzenie doskonale ułatwia i podwyższa saturacje pacjentowi. Ciche i mobilne urządzenie daje komfort w oddychaniu.

Dodatkowo świadczymy usług w naprawie i serwisowaniu sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego.

Specjalistyczne łóżka rehabilitacyjne i ortopedyczne dla osób przewlekle chorych lub w trakcie rehabilitacji

Odwiedzając wypożyczalnię łóżek rehabilitacyjnych i ortopedycznych Medirental, do dyspozycji ma się szeroki wachlarz wyboru najróżniejszych modeli, które różnią się od siebie rozmiarem, wyglądem i funkcjonalnością. Są one w pełni elektryczne i kompletne oraz dostępne w przeciągu doby– posiadają zarówno wysięgnik z uchwytem, jak i zwiększające bezpieczeństwo pacjenta barierki. Pracownicy z chęcią pomagają w doborze najlepszego sprzętu rehabilitacyjnego w oparciu o indywidualne potrzeby i oczekiwania pacjenta oraz biorąc pod uwagę możliwości finansowe.

Wynajmowane łóżka rehabilitacyjne są nowoczesne, co za tym idzie w bardzo prosty sposób można przewieźć je do miejsca docelowego i zożyc we własnym zakresie. Powyższy sprzęt bez problemu mieści się w samochodzie osobowym typu kombi i hatchback.

Nasi pracownicy przekażą instruktaż montażu oraz podpiszą umowę u nas w siedzibie w Redzie. Wówczas obsługujemy z odbiorem osobistym mieszkańców obszaru Tczew i sąsiednich miejscowości – Nowy Dwór Gdański, Swarożyn, Pszczółki, Rokitki, Lichnowy, Nowa Cerkiew, Kmiecin czy Ostaszewom Nowy Staw.

Dowóz tylko do 60km od Redy.

Szybszy powrót do zdrowia i większy komfort przy pomocy profesjonalnego sprzętu

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Medirental posiada w swojej ofercie także stoliki przyłóżkowe, szyny CPM i nowe materace – piankowe i przeciwodleżynowe. Jeśli pacjent pragnie mieć wszystkie niezbędne rzeczy w zasięgu wzroku i ręki, to taki stolik będzie dla niego dużym udogodnieniem. Może na nim postawić nie tylko opakowania z przyjmowanymi lekarstwami, ale także wykorzystać go do takich czynności jak konsumpcja posiłków, co będzie znacznie bardziej komfortowe i higieniczne.

Z kolei szyny CPM pozwolą na szybszy powrót do zdrowia, gdyż można je samodzielnie używać w domu podczas ćwiczeń rehabilitacyjnych. Ich obsługa nie sprawia problemu, gdyż sterowane są one za pomocą pilota. Dowolność w zmianie paramentów pozwala na dostosowanie funkcjonalności szyny do swoich indywidualnych potrzeb, oczekiwań i możliwości ruchowych. Wypożyczenie takiego sprzętu rehabilitacyjnego jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które przeszły operację kolana czy też tym ze wstawioną endoprotezą stawu biodrowego. Wynajem szyny CPM i rehabilitacja w domu jest znacznie tańszym oraz wygodniejszych wariantem niż dojeżdżanie do ośrodka zdrowia i płacenie każdorazowo za wykonywane w nim usługi. Dzięki takiej wypożyczonej szynie możliwe jest przeprowadzenie rehabilitacji niemalże w dowolnej chwili i to przy niewielkich kosztach. Nie trzeba wówczas oczekiwać w długiej kolejce na swój termin rehabilitacji, ale rozpocząć powrót do zdrowia jeszcze w tym samym dniu.

Szybki Kontakt

  • Telefon +48 575 516 916
  • Adres Punkt wydania sprzętu: ul. Jana Brzechwy 2, 84-240 Reda (pawilon na przeciwko sklepu Żabka)

Napisz do nas

    Szanowni Państwo!, W dniach 1-5 maja 2024r. nasza wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego będzie zamknięta. Wszystkie sprawy będą realizowane od 6 maja. Przepraszamy za utrudnienia.