Szemud - wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Medirental

Strona główna Szemud – wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Medirental

Profesjonalny sprzęt wysokiej jakości ma bardzo duży wpływ na efekty rehabilitacji. Właśnie dlatego ważne jest, by sięgać po produkty dostosowane do konkretnych potrzeb i zapewniające najwyższe standardy. Jeśli szukasz właśnie takich łóżek rehabilitacyjnych i ortopedycznych, trafiłeś w dobre miejsce. W naszej firmie Medirental oferujemy szeroką gamę tego rodzaju produktów, a także wiele innych sprzętów niezbędnych przy rehabilitacji takich jak szyny CPM czy stoliki przyłóżkowe.

Łóżka rehabilitacyjne z najwyższej półki

W naszej firmie oferujemy szeroką gamę łóżek rehabilitacyjnych, które różnią się od siebie funkcjonalnością, rozmiarem oraz wyglądem. Cały sprzęt znajdujący się w naszym asortymencie jest nowej generacji i w pełni kompletny – w skład wypożyczanych łózek wchodzą także barierki i wysięgnik z uchwytem ułatwiającym choremu podnoszenie się. W sprzedaży posiadamy też materace piankowe oraz przeciwodleżynowe. Ze względów higienicznych zawsze oferujemy nowe, nieużywane materace, które zapewnią użytkownikom najwyższy komfort. Nasze łóżka są elektryczne i proste w obsłudze. Przy wypożyczaniu zapewniamy także klientom instrukcję, która sprawi, że obsługa sprzętu będzie jeszcze prostsze. Co więcej, aby skorzystać z naszej oferty, wcale nie trzeba przyjechać do siedziby w Redzie – umowę możemy podpisać w mieszkaniu klienta. Działamy bardzo szeroko także na terenie Szemudu oraz sąsiednich miejscowości – Nowy Dwór Wejherowski, Zbychowo, Bieszkowice, Koleczkowo, Łężyce, Bojano, Kielno, Donimierz, Łebno, Kowalewo, Rąb czy Pomieczyno.

Łatwy i wygodny transport

Nasze łóżka rehabilitacyjne w prosty sposób można transportować z miejsca na miejsce i to nawet zwykłym samochodem osobowym. Są sprzętem solidnym i wytrzymałym, a jednocześnie wyprodukowanym z lekkich części, które z łatwością można potem złożyć. Nasi pracownicy służą pomocą nie tylko przy wyborze odpowiedniego łóżka, które będzie najlepiej dostosowane do konkretnych potrzeb, ale też pomogą załadować wypożyczony sprzęt do samochodu klienta.

Jeśli nie ma się możliwości odbioru łóżka z firmy czy też woli się skorzystać z opcji dostawy pod wskazany adres, jest taka możliwość – zarówno w Redzie, gdzie mieści się nasza wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych, jak i w okolicach np. na terenie Szemudu oraz sąsiednich miejscowości – Nowy Dwór Wejherowski, Zbychowo, Pomieczyno, Łężyce, Bojano, Łebno, Kielno, Donimierz, Bieszkowice, Kowalewo, Rąb czy Koleczkowo. Nasi pracownicy odpłatnie dowiozą, wniosą, a następnie profesjonalnie zamontują łóżko rehabilitacyjne.

Pozostała oferta

Nasza firma oferuje jednak nie tylko wynajem łóżek medycznych, ale znacznie więcej. Przede wszystkim w asortymencie Medirental znajdują się stoliki przyłóżkowe, które okazują się niezbędnym elementem wyposażenia w pokoju osób poddających się rehabilitacji. Nie tylko stanowią duże ułatwienie przy spożywaniu posiłków, ale także służą do postawienia na nich najważniejszych przedmiotów, takich jak lekarstwa, by mieć je pod ręką. Wypożyczamy także szyny CPM, które stanowią świetną alternatywę dla osób, które nie chcą lub nie mogą sobie pozwolić na kosztowną rehabilitację w specjalistycznym ośrodku zdrowia. Zamiast tego można skorzystać z naszej oferty i wynająć profesjonalne szyny CPM, które pozwolą bez wychodzenia z domu na rehabilitację stawu kolanowego czy biodrowego. Ich obsługa jest bardzo prosta – trzeba jedynie ustawić przy pomocy pilota odpowiednie parametry zgodnie z zaleceniami rehabilitanta czy fizjoterapeuty i już można rozpocząć swoją rekonwalescencję.

Szybki Kontakt

  • Telefon +48 575 516 916
  • Adres Punkt wydania sprzętu: ul. Jana Brzechwy 2, 84-240 Reda (pawilon na przeciwko sklepu Żabka)

Napisz do nas

    Szanowni Państwo!, W dniach 1-5 maja 2024r. nasza wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego będzie zamknięta. Wszystkie sprawy będą realizowane od 6 maja. Przepraszamy za utrudnienia.