Starogard Gdański - wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Medirental

Strona główna Starogard Gdański – wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Medirental

Solidne, wytrzymałe, profesjonalne, wysokiej jakości i w atrakcyjnej cenie sprzęt rehabilitacyjny od ręki

Najszybszym i najtańszym sposobem na pozyskanie profesjonalnego łóżka rehabilitacyjnego/medycznego jest wynajęcie go. Dotyczy to także innego rodzaju sprzętów, które są pomocne w takcie rehabilitacji. Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych jest sposobem na zaoszczędzenie nie tylko pieniędzy, ale również czasu. Wszystkie oferowane sprzęty są w pełni sprawne, funkcjonalne i bardzo dobrej jakości, a szeroki wachlarz wyboru sprawia, że każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Do dyspozycji są zarówno łóżka rehabilitacyjne, jak również szyny CPM, stoliki przyłóżkowe czy nawet materace. Często pacjenci wynajmują w naszej firmie koncentratory tlenu.

Zapewniamy serwis i naprawiamy różnego rodzaju sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny.

Dlaczego u nas warto wynająć łóżko rehabilitacyjne?

Na wynajem łóżek medycznych i rehabilitacyjnych decyduje się coraz więcej osób, gdyż dzięki temu mogą one użytkować niezawodny i w pełni profesjonalny sprzęt niewielkim kosztem. Zakup nowego łóżka rehabilitacyjnego na własność jest nie tylko dużym, ale często także niepotrzebnym wydatkiem. Tym bardziej, jeśli ktoś będzie korzystał ze sprzętu rehabilitacyjnego tylko przez określony czas. Znika problem ze znalezieniem w przyszłości kupca na taki sprzęt i utratą jego wartości. Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Medirental gwarantuje dostępność sprzętu w przeciągu doby, a czas jego użytkowania zależny jest od klienta.

Sprzęt można bez trudu samodzielnie przetransportować zwykłym samochodem typu kombi lub hatchback. Nasi pracownicy udzielą Państwu fachowej porady jak złożyć sprzęt, wytłumaczą funkcjonalność danych łóżek, a na końcu omówią warunki podpisywanej umowy. Obsługujemy z odbiorem osobistym klientów na terenie Starogardu Gdańskiego i do sąsiednich miejscowości – Skarszewy, Pelplin, Godziszewo, Kleszczewo, Zblewo, Borzechowo, Twardy Dół, Wirty, Lubichowo, Bobowo, Wolental, Nowa Cerkiew, Ocypel, Rusia czy Czarna Woda.  Dowozimy od Redy tylko do 100km.

W ofercie znajdują się łóżka o różnych rozmiarach i wyglądzie oraz funkcjonalności, ale każde z nich są nowoczesne i elektryczne. W razie potrzeby pracownicy chętnie służą fachowym doradztwem w wyborze właściwego sprzętu. Możliwe jest także wyposażenie łóżka w nowy materac w wersji piankowej lub przeciwodleżynowej. Wszelkie formalności załatwiane są w domu klienta, a do każdego sprzętu załączana jest dokładna instrukcja obsługi i informacje o jego funkcjonalności.

Funkcjonalne szyny CPM i pomocne stoliki przyłóżkowe

Firma Medirental oferuje nie tylko wynajem łóżek medycznych i rehabilitacyjnych, ale także innego profesjonalnego sprzętu – w tym szyn CPM i stolików przyłóżkowych. Okazują się one niezwykle pomocne w przypadku osób chorych i z ograniczoną ruchomością. Dzięki stolikom możliwe jest spożywanie posiłków w znacznie wygodniejszy sposób. Są one pomocne podczas wykonywania najróżniejszych czynności – w tym służą do postawienia na ich powierzchni medykamentów przy łóżku pacjenta.

Z kolei szyny CPM okazują się być niezastąpione w przypadku osób po przebytej operacji kolana czy wstawienia endoprotezy stawu biodrowego. Tego typu zabiegi wiążą się ze stosunkowo długim okresem rekonwalescencji, a szyny CPM ułatwią codzienne życie i przyśpieszą powrót do zdrowia. Wynajęcie takich szyb jest sposobem na skuteczną rehabilitację w swoim zaciszu domowym i to przy stosunkowo niskich kosztach. Obsługa takiego sprzętu nie jest skomplikowana, a wszelkie parametry można ustawić za pomocą pilota zgodnie z zalecaniami swojego fizjoterapeuty/rehabilitanta.

Szybki Kontakt

  • Telefon +48 575 516 916
  • Adres Punkt wydania sprzętu: ul. Jana Brzechwy 2, 84-240 Reda (pawilon na przeciwko sklepu Żabka)

Napisz do nas