Pruszcz Gdański - wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Medirental

Strona główna Pruszcz Gdański – wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Medirental

Wypożyczalnia łóżek medycznych - tańsza rehabilitacja w zasięgu ręki

Za dodatkową opłatą dowozimy od Redy do 100km na terenie Pruszcza Gdańskiego i do sąsiednich miejscowości – Przejazdowo, Bystra, Mokry Dwór, Rokitnica, Radunica, Rotmanka, Juszkowo, Cieplewo, Łęgowo, Żukczyn, Różyny, Jagatowo, Pręgowo czy Żukczyn.

Dodatkowo można odebrać własnym samochodem osobowym typu kombi lub hatchback w naszej siedzibie w Redzie.

 

Firma Medirental wychodzi na przeciw wszystkim tym, którzy potrzebują wysokiej jakości łóżek medycznychrehabilitacyjnych i ortopedycznych. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak pomocne są tego typu łóżka osobom przewlekle chorym cz też będącym w trakcie rehabilitacji. W związku z tym nasza firma Medirental ma w swojej ofercie szeroką gamę łóżek rehabilitacyjnych, szyn CPM oraz stolików przyłóżkowych. Mamy także w sprzedaży nowe materace piankowe oraz przeciwodleżynowe.

W naszej firmie mogą Państwo także wypożyczyć koncentrator tlenu domowej tlenoterapii.

Dodatkowo zajmujemy się naprawą i serwisem sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego.

U nas możesz wybrać łóżko, które spełni Twoje oczekiwania

Łóżka rehabilitacyjne przez nas oferowane różnią się między sobą nie tylko wyglądem i rozmiarem, ale też funkcjonalnościami. Niemniej jednak dajemy naszym klientom (jako jedyni na rynku) wybór odpowiedniego dla siebie łóżka, tak aby spełniał ich oczekiwania i potrzeby. Jeśli masz problem z podjęciem decyzji, które łóżko będzie dla Ciebie najlepsze, to nasi doradcy służą fachową pomocą. Udzielą odpowiedzi na każde nurtujące kwestie, tak abyś w pełni był zadowolony z wynajmu.

Nasza wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych ma w swojej ofercie jedynie wysokiej jakości łóżka elektryczne nowej generacji, posiadające kompletne wyposażenie – barierki i wysięgnik z uchwytem. Ponadto nasze łóżka medyczne są składane i łatwe w montażu i transporcie. Dodatkowo zostały wykonane z lekkich, ale przy tym wytrzymałych elementów.

Minimum formalności a sprzęt dostępny w 24h

Wynajem łóżek medycznych w Medirental odbywa się w prosty i dogodny dla klienta sposób. Umowę najmu może on podpisać na miejscu lub w domu. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy ma możliwość czy ochotę przyjść do nas by wybrać interesujący go sprzęt i dopełnić formalności. W Medirental istnieje możliwość złożenia zamówienia telefonicznie i skorzystania z naszego odpłatnego transportu na terenie Redy oraz okolic. Istnieje również możliwość dowozu wynajmowanego sprzętu na terenie Pruszcza Gdańskiego i do sąsiednich miejscowości – Przejazdowo, Bystra, Mokry Dwór, Rokitnica, Radunica, Rotmanka, Juszkowo, Cieplewo, Łęgowo, Żukczyn, Różyny, Jagatowo, Pręgowo czy Żukczyn. Następnym krokiem jest podpisania umowy w miejscu dostarczenia wynajmowanego sprzętu. Medirental zapewnia odpłatny transport i montaż wynajmowanego sprzętu – pracownicy firmy dowiozą, wniosą i profesjonalnie zamotują łóżko medyczne.

Ponadto Medirental gwarantuje dostępność łóżek rehabilitacyjnych i ortopedycznych nawet w ciągu 24h. Nie trzeba więc martwić się dostępnością sprzętu i formalnościami, a już od dzisiaj zacząć rekonwalescencję.

Dodatkowy sprzęt do wynajęcia i sprzedaż materacy

W Medirental można wypożyczyć również stoliki przyłóżkowe oraz szyny CPM. Dzięki stolikom chory ma możliwość choćby trzymania pod ręką niezbędnych rzeczy (np. lekarstw) lub w miarę komfortowego spożywania posiłków. Z kolei szyny CPM są niezwykle funkcjonalne i pomocne pacjentom po przebytych operacjach stawu kolanowego czy endoprotezie stawu biodrowego. Szyny CPM na wynajem dają możliwość zmniejszenia kosztów rehabilitacji i zapewnić sobie właściwe  do rekonwalescencji warunki.

Odpowiednie łóżko medyczne jest ważne, ale istotny jest również właściwy materac. Sprzedajemy nowe materace piankowe oraz przeciwodleżynowe, które zapewnią odpowiedni komfort choremu.

Szybki Kontakt

  • Telefon +48 575 516 916
  • Adres Punkt wydania sprzętu: ul. Jana Brzechwy 2, 84-240 Reda (pawilon na przeciwko sklepu Żabka)

Napisz do nas