Lębork - wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Medirental

Strona główna Lębork – wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Medirental

Domowa rehabilitacja - wynajem łóżek medycznych

W wielu przypadkach podstawą domowej rehabilitacji jest odpowiedni sprzęt w postaci profesjonalnego łóżka. Wysokiej jakości łóżka rehabilitacyjne dostaną Państwo w naszym sklepie Medirental. Są one idealne do terapii osób przewlekle chorych lub będących w trakcie rehabilitacji. W naszej ofercie znajdują się również stoliki przyłóżkowe oraz szyny CPM, a także lecznicze materace przeciwodleżynowe i piankowe.

Najlepsze łóżka rehabilitacyjne i ortopedyczne oraz stoliki przyłóżkowe i szyny CPM – bogata oferta firmy Medirental

Nasza firma Medirental zapewnia łóżka rehabilitacyjne i ortopedyczne najwyższej jakości. Posiadamy bogatą ofertę łóżek różniący się między sobą funkcjonalnością, rozmiarem oraz wyglądem. Wszystkie są zelektryzowane i najnowszej generacji, a także w pełni kompletne, czyli posiadają barierki i wysięgnik z uchwytem.

Do łóżek rehabilitacyjnych świetnym wyborem jest wynajem koncentratora tlenu. Pomaga w domowej tlenoterapii pacjenta. Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze.

W naszej wypożyczalni dostaną Państwo również stoliki przyłóżkowe, które znacznie podnoszą kompot życia chorego, dlatego warto pomyśleć o zaopatrzeniu się w ten dodatkowy element. Dzięki takiemu stolikowi osoba rehabilitowana może swobodnie zjeść posiłek i ma gdzie trzymać podręczne rzeczy, a także leki.

Wyjątkowo praktycznym i funkcjonalnym sprzętem do rehabilitacji są też szyny CPM, zwłaszcza przydatne przy operacji kolana czy endoprotezie stawu biodrowego. Wynajem szyn CPM umożliwia samodzielną rehabilitację w domu. Ich obsługa jest stosunkowo prosta, wystarczy ustawić odpowiednie parametry przy pomocy pilota, oczywiście konsultując się z rehabilitantem lub fizjoterapeutą, i można rozpocząć domową rekonwalescencję.

Prowadzimy serwis i naprawę sprzętu rehabilitacyjnego. Wystarczy, że Państwo prześlą do nas urządzenie, a nasi pracownicy wycenią i naprawią powyższy sprzęt,

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych czynna cała dobę

Nasza wypożyczalnia Medirental udostępnia swój sprzęt rehabilitacyjny przez całą dobę. Dzięki temu, że jesteśmy czynni 24 godziny nie muszą Państwo się martwić o dostępność łóżek rehabilitacyjnych i ortopedycznych – bez problemu je Państwo u nas wynajmą.

Co więcej jako jedyni na rynku dajemy Państwu wybór, które z łóżek chcecie wynająć. Jeśli zachodzi taka konieczności, to pomagamy w dobraniu odpowiedniego sprzętu rehabilitacyjnego, odpowiednio dobierając jego parametry do Państwa potrzeb medycznych.
W sprzedaży posiadamy również nowe materace piankowe i przeciwodleżynowe, które warto od razu, przy wynajmie łóżka medycznego nabyć. W trosce o dobro pacjenta zachęcamy do zaopatrzenia się nieużywane materace.

Wynajem łóżek medycznych - transport

Oferowane przez nas łóżka medyczne są proste w transporcie, a to dlatego że wykonane są z lekkich, ale trwały elementów, łatwych w składaniu, dlatego też można je przewiesić nawet w samochodzie osobowym. Nasz pracownik w razie potrzeby pomoże je zapakować, a wcześniej wyjaśni jak należy je prawidłowo zmontować.

Na życzenie klienta, za dodatkową opłatą, dowozimy również nasz sprzęt rehabilitacyjny do jego domu, wnosimy go i montujemy. Ta usługa dostępna jest na terenie Redy. Istnieje również możliwość dowozu wynajmowanego sprzętu na terenie Lęborka i do sąsiednich miejscowości – Linia, Rybki, Cewice, Siemirowice, Pieski, Rokity, Karwno, Mikorowo, Runowo, Potęgowo, Godętowo, Poganice, Łeba, Wicko, Cecenowo oraz Główczyce.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań chętnie na wszystkie odpowiemy.

Szybki Kontakt

  • Telefon +48 575 516 916
  • Adres ul. Morska 6A/26,
    84-240 Reda

Napisz do nas