Kościerzyna - wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Medirental

Strona główna Kościerzyna – wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Medirental

Wynajem łóżek medycznych na każdą kieszeń

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak duże koszty generuje rehabilitacja we własnym zakresie i jak długo czeka się na nią w ośrodkach zdrowia. Dlatego też Medirental oferuje wynajem łóżek medycznych, szyn CPM czy też stolików przyłóżkowych, by pomóc osobom przewlekle chorym lub będących w trakcie rehabilitacji. Prowadzimy także sprzedaż materacy piankowych i przeciwodleżynowych.

Do tlenoterapii pacjenta zalecane jest wynajem koncentratora tlenu, który posiadamy w ofercie. Zdecydowanie pomaga osobie potrzebującej przy oddychaniu i podwyższeniu saturacji.

Nasza oferta

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych i ortopedycznych Medirental ma w swojej ofercie łóżka nowej generacji w przystępnych cenach. Nasze łóżka są:

  • składane i kompletne (z barierkami i wysięgnikiem z uchwytem);
  • proste w obsłudze;
  • elektryczne;
  • wykonane z lekkich, ale wytrzymałych elementów;
  • łatwe w montażu i transporcie;
  • dostępne zwykle w 24h w różnych rozmiarach i z odmiennymi funkcjonalnościami.

Sam zdecyduj jakie łóżko chcesz wynająć

Jako jedyni na rynku umożliwiamy naszym Klientom dokonanie wyboru łóżka rehabilitacyjnego, którego chcą wynająć. Dzięki temu mogą wypożyczyć łóżko dokładnie takie, jakiego potrzebują i spełniające ich wymagania. Jeśli nie do końca wiedzą jakie typu łóżko potrzebują, to obsługa Medirental z przyjemnością pomoże dokonać właściwego wyboru służąc fachowym doradztwem. Nasi Klienci mogą liczyć na nasz profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie. Jesteśmy po to, by pomóc i doradzić. Udzielimy wszelkich niezbędnych informacji oraz instruktażu wszystkich funkcjonalności sprzętu. Pokażemy, jak złożyć i jak przeprowadzić ponowny jego montaż. A jeśli zdecydujesz się na transport we własnym zakresie, możesz liczyć na pomoc w załadowaniu łóżka do samochodu.

Dodatkowo w nasza wypożyczalnia udziela serwis i naprawa sprzętu rehabilitacyjnego.

Jak wygląda proces wynajmu w Medirental

Wynajem łóżek medycznych w Medirental odbywa się w bardzo prosty sposób. Aby podpisać umowę można udać się do siedziby firmy. Klient może przetransportować wynajmowany sprzęt we własnym zakresie lub też skorzystać z naszej odpłatnej usługi dowozu do 100km od Redy. Łóżka rehabilitacyjne bardzo łatwo mieszczą się do samochodu osobowego typu kombi lub hatchback. Nasi pracownicy wytłumaczą dokładnie jak je zmontować i podłączyć. Montaż jest bardzo prosty. Obsługujemy klientów z odbiorem osobistym na terenie Kościerzyny i pobliskich miejscowości – Zgorzałe, Stężyca, Gołubie, Szymbark, Krzeszna, Będomin, Nowa Karczma, Wielki Klincz, Wysin, Borsk, Wiele, Dziemiany, Lubnia, Lipusz, Łubiana czy Dziemiany. Dodatkowo Medirental umożliwia zakup odpowiedniego materaca, który zwiększy komfort chorego. Oferujemy nowe, nieużywane materace piankowe oraz materace przeciwodleżynowe.

Stoliki przyłóżkowe i szyny CPM

Bardzo przydatnym elementem, często przez Klientów wybieranym są stoliki przyłóżkowe, które zapewniają  wygodę podczas spożywania posiłków, a także trzymania pod ręka potrzebnych rzeczy – np. lekarstw, chusteczek, książki czy gazety. W Medirental można je wynająć razem z łóżkiem.

W naszej wypożyczalni znajdują się również najwyższej jakości i bardzo funkcjonalne szyny CPM, które są niezwykle pomocne w rehabilitacji po przebytych na przykład operacjach stawu kolanowego lub też endoprotezie stawu biodrowego. Wiemy jak długo trzeba czekać na rehabilitację w ośrodku zdrowia i z jakimi kosztami się wiąże, a wynajmując u nas szyny CPM można od razu rozpocząć rekonwalescencję, zmniejszając przy tym jej koszty.

Szybki Kontakt

  • Telefon +48 575 516 916
  • Adres Punkt wydania sprzętu: ul. Jana Brzechwy 2, 84-240 Reda (pawilon na przeciwko sklepu Żabka)

Napisz do nas

    Szanowni Państwo!, W dniach 1-5 maja 2024r. nasza wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego będzie zamknięta. Wszystkie sprawy będą realizowane od 6 maja. Przepraszamy za utrudnienia.