Bytów - wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Medirental

Strona główna Bytów – wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Medirental

Profesjonalne łóżka rehabilitacyjne są niezbędne przy terapii osób przewlekle chorych lub będących w trakcie rehabilitacji domowej. Nasza firma Medirental oferuje szeroki wybór wysokiej jakości sprzętu rehabilitacyjnego, głównie łóżek specjalistycznych, ale także szyn CPM oraz stolików przyłóżkowych. Ponadto posiadamy lecznicze i bardzo wygodne materace piankowe, jak również przeciwodleżynowe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Wynajem łóżek medycznych w sklepie Medirental – gwarancja najwyższej jakości

W naszej wypożyczalni znajduje się bogaty wybór łóżek rehabilitacyjnych i ortopedycznych, które różnią się między sobą rozmiarem, wyglądem, no i przede wszystkim funkcjonalnością. Wszystkie modele są elektryczne i we wszystkich zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Oczywiście są również w pełni kompletne, posiadają więc barierki i wysięgnik z uchwytem.

Jednym z podstawowych urządzeń do łóżek rehabilitacyjnych jest koncentrator tlenu, wynajmujemy powyższe urządzenie do domowej tlenoterapii pacjenta.

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Medirental – wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów

Staramy się wsłuchiwać w potrzeby i oczekiwania naszych klientów, dlatego jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h na dobę.  Nie muszą, zatem Państwo martwić się o dostępność niezbędnego sprzętu rehabilitacyjnego dla swoich bliskich, wystarczy się z nami skontaktować i umówić.

Co więcej, pozwalamy naszym klientom by sami wybrali ten model łóżka rehabilitacyjnego, który im najbardziej odpowiada. Jeśli zaś będą mieli Państwo problem z dokonaniem wyboru, chętnie pomożemy w dopasowaniu odpowiedniego sprzętu rehabilitacyjnego do potrzeb osoby rehabilitowanej.

Podstawowym wyposażeniem łóżka rehabilitacyjnego jest odpowiedni materac. Naszym klientom sprzedajemy wyłącznie nowe, nieużywane materace piankowe lub przeciwodleżynowe, a to przede wszystkim ze względów higienicznych.

Łóżka rehabilitacyjne – transport

Nasze łóżka rehabilitacyjne to mocne, trwałe, ale przy tym lekkie i kompaktowe konstrukcje, dlatego bardzo łatwo dają się przetransportować, nawet zwykłym samochodem osobowym typu kombi lub hatchback. Na miejscu, w naszej wypożyczalni, pracownicy pokażą jak wygląda jego montaż i demontaż, a w razie potrzeby pomogą zakładowa je do auta.

Nasza firma realizuje usługę dodatkowo płatnej, jaką jest dowóz, wniesienie i zamontowanie profesjonalnego łóżka rehabilitacyjnego, do 100km od Redy.

Dodatkowo istnieje możliwość odbioru sprzętu w naszej siedzibie w Redzie dla mieszkańców terenu Bytów i sąsiednich miejscowości – Sierzno, Borzyszkowy, Lipnica, Sulęczyno, Kłączno, Osława Dąbrowa, Sominy, Przymuszewo, Ostrów Mausz, Łupawsko, Gostkowo, Unichowo, Zagony, Tuchomie, Tuchomko, Budowo, Czarna Dąbrowa czy Kołczygłowy.

Naprawiamy i serwisujemy sprzęt medyczny i rehabilitacyjny.

Stoliki przyłóżkowe i szyny CPM

W naszej wypożyczalni znajdują się również stoliki przyłóżkowe, które znacznie uławiają życie choremu, chociażby w codziennych czynnościach (np. przy spożywaniu posiłków), a także funkcjonalne szyny CPM – tak niezbędne przy operacji kolana lub endoprotezie stawu biodrowego. Szyny CPM pozwalają na samodzielną rehabilitację w domu, a ich obsługa jest naprawdę prosta, wystarczy odpowiednio ustawić parametry przy pomocy pilota (oczywiście rehabilitant lub fizjoterapeuta musi mieć nad tym nadzór) i można śmiało rozpocząć samodzielną rekonwalescencję w domu.

Szybki Kontakt

  • Telefon +48 575 516 916
  • Adres Punkt wydania sprzętu: ul. Jana Brzechwy 2, 84-240 Reda (pawilon na przeciwko sklepu Żabka)

Napisz do nas

    Szanowni Państwo!, W dniach 1-5 maja 2024r. nasza wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego będzie zamknięta. Wszystkie sprawy będą realizowane od 6 maja. Przepraszamy za utrudnienia.