Żukowo - wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Medirental

Strona główna Żukowo – wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Medirental

Za dodatkową opłatą dowozimy od Redy do 100km na terenie Żukowa i do sąsiednich miejscowości – Leźno, Niestępowo, Sulmin, Przyjaźń, Glincz, Babi Dół, Borowo, Dzierżążno, Mezewo, Kiełpino, Borcz, Wyczechowo czy Egiertowo.

Dodatkowo można odebrać własnym samochodem osobowym typu kombi lub hatchback w naszej siedzibie w Redzie.

Szukasz profesjonalnego łóżka rehabilitacyjnego dobrej jakości dla osoby przewlekle chorej? Sam przechodzisz właśnie przez proces rekonwalescencji? W takim razie trafiłeś w odpowiednie miejsce! W naszej firmie Medirental oferujemy szeroki wybór łóżek do rehabilitacji, ale też znacznie więcej – komfortowe materace piankowe i przeciwodleżynowe, stoliki przyłóżkowe czy szyny CPM. Koncentratory tlenu – wynajem powyższego sprzętu, ułatwia domową opiekę nad pacjentem przy stosowaniu tlenoterapii.  Już dziś skorzystaj z naszych usług i ciesz się sprzętem najwyższej jakości.

W ofercie naprawa i serwis sprzętu rehabilitacyjnego oraz medycznego.

Szeroka oferta

W Medirental zapewnimy Ci najlepsze łóżka rehabilitacyjne i ortopedyczne. Będziesz mógł wybierać spomiędzy sprzętu o zróżnicowanej funkcjonalności, rozmiarach czy wyglądzie. Dzięki temu masz sposobność znalezienia produktu, który w pełni sprosta Twoim oczekiwaniom i będzie świetnie dostosowany do Twoich potrzeb. Jeśli nie będziesz w stanie ocenić, jakie łóżko powinieneś wybrać, nasi pracownicy chętnie Ci w tym pomogą. Obojętnie jednak, jaką decyzję podejmiesz, gwarantujemy, że otrzymasz łóżko elektryczne nowej generacji, w pełni wyposażone. Ze względu na troskę o higienę naszych klientów wyposażamy łóżka w zupełnie nowe materace piankowe czy przeciwodleżynowe. Ponadto w skład wynajmowanego sprzętu wchodzą także barierki i wysięgnik z uchwytem, który gwarantuje pacjentowi jeszcze większy komfort.

Łóżko w 24 godziny

Korzystając z naszej wypożyczalni, masz szansę na wynajem łóżek medycznych nawet po 24 godzinach. Oferowane produkty w prosty sposób możesz przetransportować z miejsca na miejsce nawet swoim samochodem osobowym dzięki składanym, lekkim częściom. Pracownicy Medirental na miejscu wyjaśnią Ci, jak w prosty sposób zamontować łóżko w domu i w razie potrzeby pomogą Ci przenieść je do samochodu. Jeśli cenisz sobie wygodę i profesjonalną obsługę, możesz też skorzystać z możliwości dowozu i montażu przez naszych pracowników – zarówno, jeśli mieszkasz na terenie Redy, gdzie znajduje się nasza siedziba, jak i w okolicznych miastach. Istnieje również możliwość dowozu wynajmowanego sprzętu na terenie Żukowa i do sąsiednich miejscowości – Leźno, Niestępowo, Sulmin, Przyjaźń, Glincz, Babi Dół, Borowo, Dzierżążno, Mezewo, Kiełpino, Borcz, Wyczechowo czy Egiertowo. Nie musisz też do nas przyjeżdżać, by podpisać umowę – wszystko załatwimy w Twoim mieszkaniu.

Pozostałe elementy wyposażenia

To jednak nie wszystkie produkty, które oferuje nasza wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych. Proponujemy także stoliki przyłóżkowe, czyli jeden z najbardziej istotnych elementów, jakie wynajmują nasi klienci. Stoliki te okazują się niezastąpione, gdy przewlekle chory pacjent chce wygodnie zjeść posiłek czy też mieć pod ręką niezbędne przedmioty, jak na przykład lekarstwa.

Oprócz łóżek rehabilitacyjnych wypożyczamy także szyny CPM. Ten profesjonalny sprzęt może okazać się świetną alternatywą dla rehabilitacji w ośrodku, w którym pobyt zazwyczaj jest drogi, a na miejsce trzeba długo czekać. Pacjenci, którzy mają za sobą operację kolana czy endoprotezę stawu biodrowego zamiast tego zyskują szansę na rozpoczęcie procesu rekonwalescencji w swoim domu – wystarczy ustawić odpowiednie parametry za pomocą pilota po uprzedniej konsultacji z fizjoterapeutą czy rehabilitantem. Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się profesjonalnym sprzętem wysokiej jakości w przystępnej cenie.

Szybki Kontakt

  • Telefon +48 575 516 916
  • Adres Punkt wydania sprzętu: ul. Jana Brzechwy 2, 84-240 Reda (pawilon na przeciwko sklepu Żabka)

Napisz do nas