Strzepcz - wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Medirental

Strona główna Strzepcz – wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Medirental

Łóżka rehabilitacyjne na wynajem dla każdego

Wszystkim osobom potrzebującym profesjonalnego i nowoczesnego łóżka rehabilitacyjnego służymy pomocą. Osobom przewlekle chorym bądź też będących w trakcie rehabilitacji nasz firma Medirental ma do zaoferowania wysokiej klasy łóżka medyczne, szyny CPM oraz stoliki przyłóżkowe na wynajem. Ponadto w sprzedaży posiadamy także materace piankowe oraz przeciwodleżynowe.

Nowoczesne łóżka rehabilitacyjne nawet w 24h

Nasza firma Medirental oferuje wynajem szerokiej gamy łóżek medycznych

 • rehabilitacyjnych i ortopedycznych. Wszystkie wypożyczane przez nas łóżka są:
 • elektryczne;
 • nowej generacji;
 • kompletne – posiadają barierki oraz wciągniki z uchwytem;
 • składane i łatwe w montażu;
 • wykonane z lekkich, lecz mocnych i wytrzymałych elementów.

Znajdujące się w naszej ofercie łóżka medyczne są wysokiej klasy i dostępne w modelach o różnych rozmiarach, wielkościach czy funkcjonalnościach. Ponadto wynajem łóżek medycznych w Medirental jest możliwy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia.

Dokonujesz wyboru, które łóżko rehabilitacyjne wynajmiesz

Z Medirental nie tylko nie musisz martwić się o dostępność sprzętu, ale również o to, czy spełni ono Twoje oczekiwania. Jako jedyna na rynku wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych daje możliwość ich wyboru. Wynajmujesz sprzęt, który sam wybierzesz. Jeśli będziesz miał jakiekolwiek problemy w podjęciu decyzji, które łóżko medyczne będzie dla ciebie najlepsze, to służymy fachowym doradztwem byś z naszą pomocą dokonał właściwego wyboru.

Prosty montaż i transport

Oferowane przez Medirental łóżka są składane. Możliwy jest więc ich transport własnym samochodem. Na miejscu nasi pracownicy udzielają instruktażu w jaki sposób samodzielnie dokonać montażu łóżka. W razie potrzeby udzielą pomocy w załadowaniu go do samochodu.

Jeśli z jakiś powodów nie chcesz bądź nie możesz przetransportować wynajmowanego łóżka we własnym zakresie, to istnieje możliwość zamówienia tej usługi odpłatnie. Wówczas nasi pracownicy dostarczą łóżko medyczne pod wskazany adres na terenie Redy lub nawet dalszych miejscowości takich jak Strzepcz oraz okolice – Tłuczewo, Miłoszewo, Nowa Huta, Bącz, Linia, Niepoczołowice, Potęgowo, Skrzeszewo, Załakowo, Bącz, czy Hopy. Pracownicy Medirental wniosą je, profesjonalnie zamontują i zademonstrują możliwości sprzętu.

Minimum formalności

Wynajem łóżek medycznych z Medirental to minimum formalności. Umowę wynajmu możesz z nami podpisać na dwa sposoby:

 • na miejscu, po dokonaniu wybory sprzętu;
 • w Twoim domu kiedy Ci dostarczymy sprzęt.

Stoliki przyłóżkowe. szyny CPM na wynajem oraz sprzedaż materacy

Medireantal to nie tylko wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych, ale też stolików przyłóżkowych i szyn CPM. Stoliki przyłóżkowe są bardzo praktyczne. Osobie chorej pomogą w wykonywaniu prostych czynności – np. spożywanie posiłków, czy posiadania pod ręką przedmiotów – np. lekarstw, książki. Z kolei szyny CPM są niezbędne choćby do rekonwalescencji po przebytej operacji kolana lub endoprotezie stawu biodrowego, a wynajmując je można znacznie zmniejszyć koszty rehabilitacji. Medirental prowadzi również sprzedaż nowych materacy piankowych i przeciwodleżynowych.

Szybki Kontakt

 • Telefon +48 575 516 916
 • Adres Punkt wydania sprzętu: ul. Jana Brzechwy 2, 84-240 Reda (pawilon na przeciwko sklepu Żabka)

Napisz do nas

  Szanowni Państwo!, W dniach 1-5 maja 2024r. nasza wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego będzie zamknięta. Wszystkie sprawy będą realizowane od 6 maja. Przepraszamy za utrudnienia.