Słupsk - wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Medirental

Strona główna Słupsk – wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Medirental

Nasza firma Medirental oferuje wysokiej jakości sprzęt, który jest funkcjonalny i sprawdza się w codziennej praktyce. Posiadamy najlepsze łóżka rehabilitacyjne oraz ortopedyczne. Jeśli więc szukasz takiego właśnie łóżka dla bliskiej Ci osoby, która jest w trakcie rehabilitacji lub też przewlekle choruje – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wynajem łóżek medycznych i nie tylko

Oferujemy szeroki wybór łóżek przeznaczonych do rehabilitacji. Poszczególne modele posiadają różne rozmiary, a także pełnią różne funkcje. Dzięki temu można tego rodzaju sprzęt dobrze dopasować do potrzeb, a co za tym idzie – wynająć lub zakupić taki sprzęt, który doskonale sprawdzi się w praktyce. Łóżka są modelami elektrycznymi, a dodatkowo są wyposażone w wysięgnik z uchwytem oraz w specjalne barierki.

Nasza wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych to gwarancja dobrego sprzętu, który jednocześnie można w bardzo prosty sposób przetransportować nawet samochodem osobowym. Oferowane łóżka są lekkie, a także w odpowiedni sposób składają się tak, aby można było je transportować. Jednocześnie, jest to wytrzymały i solidny sprzęt – nie trzeba się więc martwić o żadne uszkodzenia mechaniczne. Nasi pracownicy mogą udzielić pomocy w załadowaniu sprzętu, a także udzielą szczegółowej instrukcji, co do sposobu rozłożenia wynajmowanego sprzętu po jego przetransportowaniu.

Wynajem koncentratorów tlenu są obecnie jedne z najczęstszych urządzeń stosowana w domu. Ułatwia i podwyższa saturacje pacjenta.

Posiadamy dział serwisu i naprawy sprzętu rehabilitacyjnego. Naprawiamy łóżka rehabilitacyjne, wózki, szyny, koncentratory i inne.

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych – transport

Proponujemy odbiór osobisty w Redzie klientom z terenu Słupska i sąsiednich miejscowości – Ustka, Rowy, Swołowo, Lędowo, Poddąbie, Kobylnica, Głobino, Redzikowo, Jezierzyce, Damnica, Damno, Łebień, Domaradz, Starnice, Kwakowo, Suchorze, Barcino, Korzybie, Sulin, Starnice, Suchorze czy Trzebielino. W bardzo prosty sposób można zmieścić elementy łóżka rehabilitacyjnego do samochodu osobowego typu kombi lub hatchback. Instrukcje oraz ewentualną pomoc otrzymają Państwo u nas na miejscu w Redzie wraz z podpisaniem umowy i rozliczeniem się.

Dowóz i montaż tylko do 60km od Redy.

Możliwość wypożyczenia także innych elementów wyposażenia

Dodatkowo, oferujemy także inne elementy wyposażenia. Stoliki przyłóżkowe to wygodne i funkcjonalne meble, które pozwalają osobie chorej mieć obok siebie wszelkie najpotrzebniejsze rzeczy. To także wygodne miejsce do spożywania posiłków przez osobę chorą. Dodatkowo, oferujemy także szyny CPM, które pozwalają na prowadzenie rehabilitacji w warunkach domowych. W szczególności ma to duże znaczenie przy okazji operacji kolana czy też endoprotezy stawu biodrowego. Dzięki temu rekonwalescencja może zostać przeprowadzona szybciej, a co za tym idzie – szybciej można wrócić do pełni sił i zdrowia.

Prowadzimy też sprzedaż materacy – zarówno przeciwodleżynowych jak i piankowych. Ze względów higienicznych i w trosce o komfort użytkowania, w przypadku materacy proponujemy jedynie całkiem nowe i nieużywane produkty.

Jeśli nie masz sprecyzowanych oczekiwań, co do sprzętu tego rodzaju – zawsze możemy udzielić profesjonalnej porady, co do tego, jaki sprzęt wybrać. Nie trzeba też martwić się o dostępność sprzętu – istnieje możliwość wypożyczenia go przez całą dobę. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Szybki Kontakt

  • Telefon +48 575 516 916
  • Adres Punkt wydania sprzętu: ul. Jana Brzechwy 2, 84-240 Reda (pawilon na przeciwko sklepu Żabka)

Napisz do nas