Miastko - wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Medirental

Strona główna Miastko – wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Medirental

Łóżka rehabilitacyjne i inne elementy wyposażenia

Medirental to firma, która zajmuje się wypożyczaniem wysokiej klasy łóżek rehabilitacyjnych oraz innych elementów wyposażenia, które są pomocne podczas rehabilitacji i rekonwalescencji po różnego rodzaju zabiegach i operacjach. Dzięki takiemu sprzętowi można szybciej podjąć rehabilitację, a także w komfortowych warunkach dochodzić do zdrowia. Jeśli więc szukasz takiego właśnie sprzętu jak łóżka rehabilitacyjne – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. U nas nie musisz martwić się o dostępność sprzętu – istnieje możliwość wypożyczenia go przez całą dobę.

Przydatnym urządzeniem do łóżek rehabilitacyjnych jest też wynajem koncentratora tlenu dla osób o niskiej saturacji. W naszej ofercie znajdziecie Państwo koncentratory tlenu.

Do biernej rehabilitacji stawu kolanowego i biodrowego zalecane jest wypożyczenie szyny CPM.

Nasza firma też świadczy usługi naprawy i serwisu sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego.

Wynajem łóżek medycznych

Wynajmowane przez nas łóżka różnią się między sobą wielkością, wyglądem, a także dostępnymi funkcjami. Są to jednak modele elektryczne, które sprawdzą się dla osoby chorej lub po operacji, a także dla osoby zaczynającej rehabilitację. Ważne, aby dobrze dopasować rodzaj łóżka do potrzeb pacjenta – nasi pracownicy zawsze służą pomocą i mogą udzielić wskazówek, co do tego, na jakie łóżko się zdecydować, aby dobrze sprawdziło się ono w praktyce. Dodatkowo, łóżka wyposażone są w specjalne barierki, a także wysięgnik z uchwytem.

W jaki sposób przetransportować łóżko?

Wszystkie wynajmowane przez nas łóżka mają lekką, ale bardzo wytrzymałą konstrukcję. Dzięki temu można je transportować bez obaw o ewentualne uszkodzenia, tym bardziej, że można je też odpowiednio złożyć tak, aby możliwy był ich transport nawet samochodem osobowym. Zawsze oferujemy pomoc w załadunku, a także udzielamy instrukcji, co do tego, jak złożyć sprzęt w miejscu docelowym.

Obsługujemy z odbiorem osobistym klientów z miejscowości Miastko i okolic – Węgorzynko, Dretyń, Bobięcino, Płocki, Biesowice, Warcino, Wałdowo, Żarna, Brzeźno Szlacheckie, Dymin, Koczała, Bryle, Lipczynek, Sporysz, Czarne czy Wyczechy.

Dowóz i montaż do 60km od Redy.

Mamy także inne elementy wyposażenia

Nasza wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych oferuje także inne elementy wyposażenia. Jednym z nich są stoliki przyłóżkowe, dzięki którym osoba chora zawsze może mieć pod ręką wszystkie te rzeczy, które są jej potrzebne. To naprawdę bardzo wygodne i funkcjonalne meble, które sprawdzają się w praktyce, a nawet pomagają osobie chorej w spożywaniu posiłków.

Kolejnymi elementami wyposażenia, które mogą przydać się osobom po operacji kolana lub też endoprotezy stawu biodrowego, są specjalne szyny CPM. Dzięki nim możliwe jest rozpoczęcie rehabilitacji najszybciej jak jest to tylko możliwe w warunkach domowych. Prowadzimy także sprzedaż nowych materaców, zarówno piankowych jak i przeciwodleżynowych. Zawsze dokładamy wszelkich starań do tego, aby oferowane przez nas produkty były praktyczne i charakteryzowały się wysoką jakością. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Szybki Kontakt

  • Telefon +48 575 516 916
  • Adres Punkt wydania sprzętu: ul. Jana Brzechwy 2, 84-240 Reda (pawilon na przeciwko sklepu Żabka)

Napisz do nas