Malbork - wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Medirental

Strona główna Malbork – wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Medirental

Jaką wygląda oferta wynajmu łóżek medycznych w Medirental?

Profesjonalne łóżko rehabilitacyjne to duża i kosztowna inwestycja. Aby stworzyć odpowiednie warunki osobie przewlekle chorej lub pacjentowi odbywającemu domową rehabilitację, nie zawsze trzeba decydować się na zakup takiego wyposażenia. Dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług wypożyczalni Medirental, w której poza łóżkami znaleźć można także niezbędny sprzęt dodatkowy.

Łóżka rehabilitacyjne i ortopedyczne Medirental

Pośród łóżek rehabilitacyjnych i ortopedycznych wypożyczanych przez Medirental, występują modele o różnych parametrach. Posiadają odmienne wymiary, funkcjonalności czy cechy wyglądu. Wszystkie oferowane łóżka łączy jednak zastosowanie rozwiązań najnowszej generacji. Poszczególne modele zasilane są elektrycznie, a także posiadają niezbędne uchwyty z wysięgnikami oraz zabezpieczające barierki.

Istotnym uzupełnieniem ich wyposażenia są wysokiej klasy materace pankowe i przeciwodleżynowe. W ofercie Medirental znajdują się wyłącznie fabrycznie nowe, nieużywane egzemplarze, co daje użytkownikom gwarancję sterylności.

W ofercie posiadamy także szyny CPM do biernej rehabilitacji oraz koncentratory tlenu.

Nasza firma świadczy serwis i naprawę sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego.

Profesjonalny wynajem łóżek medycznych

Łóżka rehabilitacyjne Medirental to solidne, trwałe i mocne konstrukcje. Ich poszczególne elementy są jednak lekkie, co daje możliwość łatwego i sprawnego transportu pojazdem osobowym. Z dostarczonych części, można szybko i bezproblemowo zbudować we własnym domu gotowe łóżko medyczne. Zarówno przy załadunku wyposażenia do samochodu klienta, jak i podczas realizacji prac montażowych, klient może liczyć na profesjonalną pomoc pracowników Medirental. Oferta wynajmu pozwala na wypożyczenie wybranego modelu w dowolnym terminie, z gwarancją do nawet jednej doby.

Dostawa i montaż

Medirental to wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych, której siedziba swoje usługi w Redzie. Budowa łóżka jest bardzo prosta i w związku z tym można w łatwy sposób je przewieźć do swojego domu lub mieszkania. Sprzęt mieści się do samochodu osobowego typu kombi lub hatchback. Dowóz do 100 km od Redy.

Obsługujemy klientów z odbiorem osobistym na terenie Malborka i sąsiednich miejscowości – Sztum, Trygamin, Szymankowo, Stare Pole czy Dzierzgoń.
Podczas spotkania w naszej siedzibie w Redzie Klient otrzymuje  fachowy instruktaż, a także zapoznaje się z możliwościami oferowanymi przez wynajęty sprzęt. Na koniec podpisujemy umowę i rozliczamy się w firmie Medirental.

Kompleksowe wyposażenie rehabilitacyjne

Oferta wypożyczalni Medirental obejmuje nie tylko łóżka rehabilitacyjne, ale również wszelkiego rodzaju sprzęt dodatkowy. Klienci mogą wyposażyć posłanie w stolik przyłóżkowy, który ułatwia rehabilitowanym  pacjentom przyjmowanie posiłków i lekarstw. Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Medirental oferuje także specjalistyczne szyny CPM, stosowane głównie w rehabilitacji po wszczepieniu endoprotezy stawu lub operacji kolan. Takie rozwiązanie zapewnia nie tylko komfort i wygodę, ale również oszczędność. Wynajem szyn CPM pozwala też na szybsze odzyskanie sprawności, ze względu na brak konieczności oczekiwania na wolny termin w ośrodku zdrowia.

Szybki Kontakt

  • Telefon +48 575 516 916
  • Adres Punkt wydania sprzętu: ul. Jana Brzechwy 2, 84-240 Reda (pawilon na przeciwko sklepu Żabka)

Napisz do nas