Luzino - wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Medirental

Strona główna Luzino – wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Medirental

Jeśli jesteś osobą przewlekle chorą czy znajdujesz się w trakcie rehabilitacji, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Zapoznaj się z ofertą naszej firmy Medirental i skorzystaj z możliwości wynajmu szerokiej gamy łóżek rehabilitacyjnych zróżnicowanych pod względem rozmiaru czy funkcjonalności. Oferujemy także szyny CPM, koncentratory tlenustoliki przyłóżkowe czy materace przeciwodleżynowe.

Oferowany sprzęt jest przez naszą firmę Medirental serwisowany ponieważ mamy dział do naprawy sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego, także jeśli Państwo mają uszkodzony sprzęt nasi pracownicy mogą naprawić.

Sprzęt dostępny od zaraz

Nasza wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Medirental może zagwarantować Ci łóżka ortopedyczne i rehabilitacyjne nawet w ciągu 24 godzin. Masz możliwość wybierania spośród sprzętu zróżnicowanego pod względem wyglądu, funkcjonalności i rozmiaru tak, by móc cieszyć się łóżkiem dostosowanym do swoich potrzeb. Wszystkie nasze łóżka są elektryczne i w pełni kompletne – wyposażone ponadto w barierki i wysięgnik, czyli elementy znacznie zwiększające komfort pacjenta podczas procesu rekonwalescencji.

Wszystkie oferowane łóżka rehabilitacyjne skonstruowane są z mocnych, ale jednocześnie lekkich elementów, dzięki czemu z łatwością można je transportować z miejsca na miejsce. Ponadto nie musisz wcale jechać do naszej wypożyczalni zlokalizowanej w Redzie, by podpisać umowę – wszystko możemy załatwić w Twoim domu. Oferujemy łóżka najwyższej jakości. Dbamy też o higienę naszych klientów, dlatego zawsze wyposażamy łóżka w zupełnie nowe materace przeciwodleżynowe czy rehabilitacyjne.

Możliwość dowozu

Nasi wyspecjalizowani pracownicy będą służyć radą w przypadku trudności czy wątpliwości związanych z wyborem odpowiedniego łóżka dostosowanego do potrzeb danego klienta. Pomogą Ci także załadować sprzęt do Twojego auta i wyjaśnią Ci, jak w prosty sposób zamontować go na miejscu. Jeśli nie masz możliwości osobiście odebrać łóżka lub też cenisz sobie wygodę, masz także możliwość skorzystania z dowozu przez naszą firmę. Pracownicy z Medirental przetransportują łóżko pod wskazany adres w Redzie, a następnie wniosą je i zamontują. Istnieje również możliwość dowozu wynajmowanego sprzętu na terenie Luzina i do sąsiednich miejscowości – Bolszewo, Gościcino, Kąpino, Orle, Kębłowo, Strzebielino, Bożepole Wielkie i Małe, Paraszyno, Barłomino, Robakowo, Gowino, Milwino, Wyszecino, Częstkowo, Przetoczyno czy Sopieszyno.
Na koniec otrzymasz też fachową instrukcję oraz dowiesz się, jakie są możliwości sprzętu.

Stoliki przyłóżkowe i szyny CPM

W naszej firmie oferujemy jednak nie tylko wynajem łóżek medycznych. Mając na uwadze komfort naszych klientów, w asortymencie posiadamy także stoliki przyłóżkowe. Jest to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia pokoju osoby poddającej się rehabilitacji. Ułatwiają jedzenie posiłku czy okazują się niezastąpione, jeśli trzeba położyć przy łóżku różne niezbędne przedmioty. Ponadto wynajmujemy także funkcjonalne szyny CPM. Doskonale sprawdzą się one przy rehabilitacji po operacji kolana czy endoprotezy stawu biodrowego. Po takich zabiegach bardzo często długo dochodzi się do zdrowia. Zamiast czekać na rehabilitację w ośrodku zdrowia i płacić niemałe pieniądze, możesz wynająć profesjonalną szynę CPM i rozpocząć proces rekonwalescencji w swoim domu. Wystarczy, że za pomocą pilota i po konsultacji z rehabilitantem czy fizjoterapeutą ustawisz odpowiednie parametry. Skorzystaj już dzisiaj z naszej oferty, by móc cieszyć się sprzętem wysokiej jakości w przystępnej cenie.

Szybki Kontakt

  • Telefon +48 575 516 916
  • Adres Punkt wydania sprzętu: ul. Jana Brzechwy 2, 84-240 Reda (pawilon na przeciwko sklepu Żabka)

Napisz do nas

    Szanowni Państwo!, W dniach 1-5 maja 2024r. nasza wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego będzie zamknięta. Wszystkie sprawy będą realizowane od 6 maja. Przepraszamy za utrudnienia.