Kwidzyn - wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Medirental

Strona główna Kwidzyn – wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Medirental

Szukasz profesjonalnego i w pełni sprawnego łóżka rehabilitacyjnego? Zapoznaj się z ofertą renomowanej wypożyczalni

Zakup nowego łóżka rehabilitacyjnego wiąże się ze sporym wydatkiem, który mocno obciąża domowy budżet. Na szczęście nie jest to jedyne rozwiązanie i osoby przewlekle chore czy też będące w trackie rehabilitacji mogą zdecydować się na wynajem łóżek medycznych/rehabilitacyjnych. Jest to znacznie szybsze, wygodniejsze co najważniejsze tańsze rozwiązanie. Wystarczy odwiedzić wypożyczalnię łóżek rehabilitacyjnych i wybrać dla siebie najlepszy wariant. Dzięki bogatemu i zróżnicowanemu asortymentowi możliwe jest dopasowanie łóżka do indywidualnych potrzeb, oczekiwań, preferencji i możliwości finansowych każdego pacjenta.

Nasza oferta

Firma Medirental zajmuje się wypożyczaniem profesjonalnego i bardzo dobrego jakościowo sprzętu rehabilitacyjnego, a wszystko to w bardzo przystępnych cenach. W ofercie znajdują się zarówno różnego rodzaju łóżka rehabilitacyjne i medyczne, jak również wynajem koncentratorów tlenuszyny CPM czy stoliki przyłóżkowe. Możliwe jest wypożyczenie materaców piankowych czy przeciwodleżynowych, które okazują się być nieocenione w przypadku osoby przewlekle chorej czy też leżącej w łóżku po operacji.

Wygoda i zadowolenie oraz bezpieczeństwo pacjentów jest kwestią priorytetową. Szeroki wachlarz wyboru łóżek rehabilitacyjnych i ortopedycznych sprawia, że każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Poszczególne modele różnią się od siebie nie tylko wyglądem i rozmiarem, ale także funkcjonalnością. Oferowane łóżka są w pełni kompletne, sprawdzone i gotowe do użytku od zaraz. Wyposażone są one w innowacyjne mechanizmy elektryczne, dzięki czemu są niezawodne, a ich obsługa jest banalnie prosta. W zależności od wybranego modelu do dyspozycji są także barierki i wysięgniki z uchwytem. Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Medirental zapewnia dostępność oferowanego sprzętu nawet w przeciągu doby i służy pomocą w doborze odpowiedniego łóżka w razie wystąpienia takiej potrzeby.

Jeśli mają Państwo usterkę sprzętu rehabilitacyjny nasza firma prowadzi serwis i naprawę łóżek rehabilitacyjnych, koncentratorów tlenu, szyn cpm, wózków elektrycznych i inne.

W ofercie wypożyczalni Medirental znajdują się wyłącznie nowe materace, co gwarantuje najwyższy poziom higieny. Łóżka rehabilitacyjne ze względu na to, że można je z łatwością złożyć, nie sprawiają żadnych problemów w transporcie. Nie trzeba wynajmować żadnego busa w celu przetransportowania ich do domu pacjenta, gdyż zmieszczą się one w zwykłym samochodzie osobowym typu kombi lub hatchback. Części łóżka są mocne i wytrzymałe, a przy tym lekkie. Pracownicy wypożyczalni udzielają dokładnej instrukcji, jak samodzielnie złożyć sprzęt we własnym domu i w razie potrzeby pomogą go załadować do auta.

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych – transport

Łóżka rehabilitacyjne w bardzo prosty sposób można przetransportować samochodem osobowym typu kombi lub hatchback. Na miejscu zostaje podpisana umowa oraz otrzymacie Państwo instruktaż montażu jak zainstalować łóżko.

Realizujemy odbiór osobisty wynajmowanego sprzętu dla mieszkańców  na terenie Kwidzynu i sąsiednich miejscowości – Gniew, Grudziądz, Skórcz, Warlubie, Rakowiec, Prabuty oraz Gardeja

Dowóz świadczymy za dodatkową opłatą tylko do 60km od Redy. Wówczas umowa wynajmu podpisywana jest na miejscu w domu/mieszkaniu klienta.

Szybki Kontakt

  • Telefon +48 575 516 916
  • Adres ul. Morska 6A/26,
    84-240 Reda

Napisz do nas

    Szanowni Państwo!, W dniach 1-5 maja 2024r. nasza wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego będzie zamknięta. Wszystkie sprawy będą realizowane od 6 maja. Przepraszamy za utrudnienia.