Kosakowo - wypożyczalnia łóżek medycznych Medirental

Strona główna Kosakowo – wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Medirental

Łóżka rehabilitacyjne wysokiej jakości to dla osób przewlekle chorych czy będących w trakcie rehabilitacji niezbędny element wyposażenia pomieszczenia. Właśnie do nich kierujemy swoją ofertę wynajmu szerokiej gamy łóżek rehabilitacyjnych, a także szyn CPM czy stolików przyłóżkowych. W Medirental sprzedajemy także materace piankowe oraz przeciwodleżynowe, by zapewnić jeszcze większy komfort osobom przewlekle chorym.

Łóżka dla każdego

Nasza wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Medirental zapewnia sprzęt najwyższej jakości. Oferujemy modele zróżnicowane pod względem wyglądu, rozmiaru i funkcjonalności. Sprawia to, że każdy może znaleźć łóżko odpowiednie dla siebie, dostosowane do własnych potrzeb i indywidualnych oczekiwań. Wszystkie nasze łóżka są sprzętem nowej generacji, elektrycznym i w pełni kompletnym. W skład oferowanych produktów wchodzą także barierki i wysięgnik z uchwytem.

Łóżko rehabilitacyjne od zaraz

Osoby korzystające z naszej wypożyczalni mogą liczyć na wynajem łóżek medycznych już nawet w ciągu 24 godzin. Oferowane produkty są nie tylko wysokiej jakości, ale także nadają się do transportowania nawet zwykłym samochodem osobowym. Na miejscu pracownicy wyjaśnią ponadto, w jaki sposób zmontować łóżko, a w razie potrzeby załadują je do auta klienta czy zaoferują dowóz pod wskazany adres na terenie Redy i w okolicach.

Pracownicy naszej firmy dowiozą, wniosą i zamontują profesjonalnie łóżko rehabilitacyjne, na koniec dostarczając jeszcze fachowej instrukcji i informacji o możliwości sprzętu. Naszym klientom pozostawiamy wybór i pozwalamy zdecydować, które łóżko rehabilitacyjne chcą wypożyczyć. W przypadku, gdy pojawi się problem z dokonaniem wyboru, pracownicy Medirental chętnie posłużą radą i pomocą i wskażą sprzęt najlepiej dostosowany do konkretnych potrzeb.

Dodatkowe elementy wyposażenia

Nieodłącznym elementem każdego łóżka rehabilitacyjnego czy ortopedycznego jest materac piankowy czy przeciwodleżynowy. Mając na uwadze względy higieniczne, jak również komfort pacjenta, zawsze sprzedajemy nowe i nieużywane materace. Istotnym elementem wyposażenia oferowanych łóżek są także stoliki przyłóżkowe, które okazują się niezbędne przy wykonywanie przez osobę chorą podstawowych czynności takich jak spożywanie posiłków. Ponadto dzięki stolikom przyłóżkowym niezbędne przedmioty, takie jak leki, można mieć zawsze pod ręką. Oprócz łóżek rehabilitacyjnych wypożyczamy także funkcjonalne szyny CPM, które sprawdzą się w przypadku osób po operacji kolana czy endoprotezie stawu biodrowego. Zamiast decydować się na długą oraz kosztowną rehabilitację w specjalistycznym ośrodku zdrowia, można zaopatrzyć się w profesjonalną szynę CPM i bez wychodzenia z domu przeprowadzić rehabilitację stawu kolanowego lub biodrowego po przebytej operacji.

Aby skorzystać z naszej oferty, nie trzeba przyjeżdżać do siedziby firmy mieszczącej się w Redzie. Za dodatkową opłatą dowóz jest możliwy do miejscowości Kosakowo oraz sąsiednich miejscowości takich jak: Pierwoszyno, Mechelinki, Mosty, Rewa, Suchy Dwór, Kazimierz czy Dębogórze.  Podpisanie umowy i wszystkie formalności możemy załatwić w mieszkaniu czy domu naszego klienta.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Szybki Kontakt

  • Telefon +48 575 516 916
  • Adres Punkt wydania sprzętu: ul. Jana Brzechwy 2, 84-240 Reda (pawilon na przeciwko sklepu Żabka)

Napisz do nas