Kolbudy - wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Medirental

Strona główna Kolbudy – wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Medirental

Przewlekłe choroby czy kontuzje bardzo często unieruchamiają nas. Sytuacja taka wymaga dysponowania odpowiednim sprzętem, który umożliwi codzienne funkcjonowanie i zniesie bariery związane z niedysponowaniem zdrowotnym. To samo dotyczy stanu przebywania w rehabilitacji, która stopniowo przywraca zdrowie i sprawność. Łóżka rehabilitacyjne pomagają i niwelują trudy choroby. Nie musisz ich od razu kupować. Postaw na wynajem łóżek medycznych.

O nas

Medirental to profesjonalna wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych oraz pozostałych akcesoriów, które pomagają chorym, kontuzjowanym oraz osobom poddawanym rehabilitacji. Oferujemy wynajem profesjonalnych łóżek rehabilitacyjnych i ortopedycznych, szyn CPM, stolików przyłóżkowych, a także sprzedaż wygodnych piankowych materaców, które zapobiegają odleżynom. W naszym katalogu znajdziesz wszystko to, czego będzie potrzebował chory, zmuszony do długotrwałego leczenia czy odbywania treningów przywracających sprawność ruchową. Naszą misją jest ułatwienie codziennego funkcjonowania osobom przykutym do łóżka, jak również umożliwienie szybkiego i łatwego wracania do sprawności ruchowej, bez konieczności oczekiwania w kolejkach do specjalisty. Z nami, rehabilitację możesz zacząć od zaraz.

Prowadzimy także wypożyczalnia koncentratorów tlenu do domowej tlenoterapii pacjenta. Urządzenie to, ułatwia pacjentowi oddychanie i daje możliwość dostosowywania odpowiedniej dawki tlenu.

Jeżeli mają Państwo problem lub usterkę ze sprzętem rehabilitacyjnym lub medycznym. Nasza firma Medirental prowadzi usługi naprawy i serwisu sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego.

O naszym sprzęcie

Oferujemy profesjonalny sprzęt, który wykorzystuje jedynie najnowsze technologie. Nasze łóżka wyposażone są w wygodny i niezawodny system elektrycznego nawigowania, barierki ochronne i wysięgniki z uchwytem. Posiadamy szeroki katalog produktów, w którym znajdują się rozmaite modele, różniące się między sobą rozmiarem czy przeznaczeniem. Dzięki temu, bez trudu dobiorą Państwo odpowiedni produkt dla potrzeb chorego. Wszystkie łóżka są składane. Po wypożyczeniu, należy je złożyć w pomieszczeniu. Są one wykonane z solidnych i wytrzymałych materiałów, które jednocześnie są lekkie i nie stanowią problemu ze złożeniem czy ustawieniem. W wysokim stopniu dbamy o higienę, zatem wszystkie sprzedawane przez nas materace są nowe, nieużywane.

Wynajmujemy również stoliki przyłóżkowe, bardzo ważne elementy, ułatwiające pacjentowi codzienne funkcjonowanie. Mogą Państwo wynająć także u nas profesjonalne szyny CPM, które pomagają funkcjonować i wracać do sprawności, np. po operacji kolan czy bioder. Urządzenia te wystarczy odpowiednio zaprogramować, by samodzielnie odbywać rehabilitację, bez konieczności wychodzenia z domu i oczekiwania czasem nawet w kilkumiesięcznych kolejkach.

Proces wypożyczenia

Nasi pracownicy pomogą Państwu dokonać wyboru odpowiedniego produktu, pod kątem potrzeb pacjenta. Wystarczy tylko opisać sytuację chorego, a nasi specjaliści dokonają wyboru za Państwa w przypadku braku zdecydowania. Oferujemy pomoc w zapakowaniu sprzętu do samochodu. Wynajmu można dokonać w naszym punkcie w Redzie. Istnieje także możliwość skorzystania z dowozu do takich miejscowości jak: Kolbudy, Kowale, Borkowo, Straszyn, Łapino, Czapielsk, Jodłowno, Pomlewo, Szklana Góra, Mierzeszyn czy Przywidz.

Nasi pracownicy świadczą usługi wniesienia sprzętu, a także jego montażu w Państwa mieszkaniu. W przypadku dowozu, na miejscu zostanie także podpisana umowa, dzięki czemu nasi klienci nie muszą w ogóle zjawiać się w siedzibie firmy.

Szybki Kontakt

  • Telefon +48 575 516 916
  • Adres ul. Morska 6A/26,
    84-240 Reda

Napisz do nas

    Szanowni Państwo!, W dniach 1-5 maja 2024r. nasza wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego będzie zamknięta. Wszystkie sprawy będą realizowane od 6 maja. Przepraszamy za utrudnienia.