Kartuzy - wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Medirental

Strona główna Kartuzy – wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Medirental

Wszystkie osoby, które szukają dla osoby rehabilitowanej bądź przewlekle chorej profesjonalnego łóżka (które będzie odznaczać się najwyższą możliwą jakością), trafiły we właściwe miejsce. Takie właśnie łóżka proponuje bowiem nasza firma Medirental.

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

Medirental oferuje wynajem łóżek medycznych (w szerokiej gamie), ale także:

  • Stolików przyłóżkowych – które ułatwiają osobom chorym spożywanie posiłków, Mogą posłużyć również do ustawienia przy łóżku leków czy innych ważnych przedmiotów.
  • Szyn CPM. Te funkcjonalne i profesjonalne szyny będą pomocne wszystkim osobom po operacji kolana czy stawu biodrowego. Szyny CPM pozwolą na to, by przeprowadzać tak ważną rehabilitację w zaciszu własnego domu, bez oczekiwania na (często bardzo odległe) terminy w ośrodkach zdrowa. Wypożyczane przez nas szyny CPM są bardzo łatwe w obsłudze: wystarczy ustawić w nich odpowiednie parametry – co odbywa się przy użyciu pilota. Ustawieniem szyny może zająć się oczywiście rehabilitant bądź fizjoterapeuta.
  • Koncentratorów tlenu. Urządzenie pomaga w oddychaniu pacjenta na zasadzie odseparowanego tlenu od azotu i podawane do nosowo. Wówczas pacjent może swobodnie oddychać.

Zajmujemy się również sprzedażą materacy piankowych i materacy przeciwodleżynowych, które są idealnym dopełnieniem i nieodłącznym elementem dla wypożyczanych u nas łóżek. Są to zawsze produkty nowe i nieużywane, czyli takie które zapewnią pacjentom najwyższy poziom komfortu oraz higieny. Nasza wypożyczalnia sprzętów rehabilitacyjnych pozwala zaś na znalezienie takich modeli łóżek, które można dopasować do własnych potrzeb pod względem: wyglądu, rozmiaru i oczywiście posiadanych przez nie funkcjonalności. Wszystkie z nich są zaś nowej generacji, zasilane elektrycznie i posiadają pełne wyposażenie (to znaczy barierki i wysięgnik z uchwytem).

Świadczymy usługi także w naprawie i serwisowaniu sprzętu rehabilitacyjnego. Telefonicznie udzielamy wstępnej diagnozy, następnie po przesłaniu nam urządzenia przedstawiamy ofertę naprawy.

Brak problemów z dostępnością oraz transportem

Nasza wypożyczalnia Medirental działa w ten sposób, że zupełnie nie trzeba martwić się o dostępność sprzętu do rehabilitacji. Gwarantujemy bowiem, że łóżka rehabilitacyjne i ortopedyczne będą dostępne dla zamawiającego już w ciągu 24 godzin. Do tego – jako jedyni na rynku – zapewniamy wybór konkretnego łóżka. Kiedy nie wiadomo zaś na które się zdecydować, pracownicy Medirental z przyjemnością pomogą w dopasowaniu odpowiedniego sprzętu rehabilitacyjnego do potrzeb konkretnego pacjenta.

Bardzo ważne jest również to, że wynajęte u nas łóżka rehabilitacyjne można przetransportować nawet samodzielnie – w zwykłym samochodzie osobowym. Wszystko dzięki temu, że są one zbudowane z mocnych i wytrzymałych, a zarazem lekkich części. Elementy łóżek można złożyć już w domu pacjenta – wszystko to po odpowiednim instruktażu naszych pracowników (którzy pomogą też w załadowaniu łóżka do auta). W przypadku osób, które nie mogą lub nie chcą odebrać wypożyczonego łóżka z siedziby naszej firmy Medirental (w Redzie), przygotowaliśmy ofertę ich dowozu. Dowóz do 100km od Redy. Płatny transport, wniesienie oraz montaż łóżek jest możliwy: na terenie Redy oraz w innych miastach czy miejscowościach, takich jak: Kartuzy – Grzybno, Łapalice, Chmielno, Miechucino, Borucino, Krzeszna, Ostrzyce, Somonino, Goręczyno, Sierakowice, Sianowo, Gowidlino, Podjazy oraz Rokity. Po złożeniu łóżka pracownicy firmy zawsze przedstawią też fachową instrukcję i możliwości wypożyczonego sprzętu. Jeszcze na miejscu – w domu pacjenta – zajmą się też podpisaniem umowy, co na pewno jest opcją wygodną i pozwalającą na szybkie i bezproblemowe załatwienie wszystkich formalności. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Szybki Kontakt

  • Telefon +48 575 516 916
  • Adres Punkt wydania sprzętu: ul. Jana Brzechwy 2, 84-240 Reda (pawilon na przeciwko sklepu Żabka)

Napisz do nas

    Szanowni Państwo!, W dniach 1-5 maja 2024r. nasza wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego będzie zamknięta. Wszystkie sprawy będą realizowane od 6 maja. Przepraszamy za utrudnienia.