Gniewino - wynajem koncentratorów tlenu

Strona główna Gniewino – wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Każdego roku zwiększa się liczba osób, które mają problemy z układem oddechowym lub krwionośnym.  Niewydolność oddechowa, rak płuc, problemy z pracą serca – to jedne z tych przykładów, kiedy organizm potrzebuje odpowiedniego dotlenienia. Z pomocą przychodzi wtedy urządzenie zwane kondensator tlenu. Jest ono alternatywą dla klasycznej butli tlenowej. Wyróżniamy stacjonarne i przenośne kondensatory tlenu. Te pierwsze najczęściej używane są w przychodniach, szpitalach, zakładach opieki zdrowotnej. Te drugie doskonale sprawdzą się w warunkach domowych i na użytek prywatny.

Koncentrator tlenu - jak działa?

Koncentrator tlenu – zwany też generatorem tlenu, to urządzenie typowo medyczne mające na celu poprawę jakości życia pacjenta. W pierwszej fazie działania urządzenie zbiera powietrze z otoczenia, a w  nim tlen (21 proc.), azot (78 proc.) oraz inne gazy, w małych ilościach.  Azot jest filtrowany, a do organizmu pacjenta przekazywany jest tlen o stężeniu aż 90 %. Urządzenie spełnia kilka funkcji. Zbiera gaz z powietrza, filtruje go, oczyszcza i nawilża.

Jaki koncentrator tlenu wybrać?

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych generatorów tlenu w Gniewinie. U nas znajdziesz aparat dopasowany w 100% do Twojego stanu zdrowia, potrzeb, czy też codziennej aktywności. Posiadamy w naszym asortymencie koncentratory tlenu stacjonarne i przenośne – pracujące w trybie ciągłym lub 12 godzin na dobę. Wypożyczamy nasz sprzęt mieszkańcom takich miejscowości jak: Gniewino  – Lisewo, Białogóra, Wierzchucino, Słuchowo, Prusewo, Bychowo, Perlino, Choczewo, Kurowo, Lubiatowo, Kopalino, Jackowo, Ciekocinko, Sasino, Strzeszewo, Zwartowo, Gościęcino, Tawęcino, Salino, Płaczewo, Kostkowo, Lisewo, Kniewo czy Zamostne.

Koncentrator tlenu - czym wyróżnia się nasza oferta?

Porada przy wyborze produktów, wsparcie i serwis w przypadku jakichkolwiek problemów z urządzeniem – wieloletnie doświadczenie. To tylko niektóre cechy, które wyróżniają naszą wypożyczalnie. Wszystkie urządzenia, które posiadamy mają niezbędne certyfikaty, są funkcjonalne, bezawaryjne. Cechuje je również lekkość cicha praca.

Szybki Kontakt

  • Telefon +48 575 516 916
  • Adres ul. Morska 6A/26,
    84-240 Reda

Napisz do nas