Chwaszczyno - wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Medirental

Strona główna Chwaszczyno – wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Medirental

Jesteśmy firmą, która oferuje szeroki wybór łóżek rehabilitacyjnych odpowiednich dla osób przewlekle chorych czy przechodzących przez proces rekonwalescencji. Jeśli szukasz sprzętu wysokiej jakości – łóżek rehabilitacyjnych, materacy piankowych czy przeciwodleżynowych, jak również stolików przyłóżkowych czy szyn CPM – skorzystaj z oferty naszej firmy Medirental i ciesz się najwyższym komfortem w przystępnej cenie.

Szybka dostępność

Nasza firma oferuje wynajem łóżek medycznych, które różnią się od siebie funkcjonalnością, ale także rozmiarem czy wyglądem. Oferujemy Ci możliwość samodzielnego dokonania wyboru, który sprzęt chcesz wypożyczyć. Co więcej, w razie problemów czy jakichkolwiek wątpliwości przy podejmowaniu decyzji, nasi profesjonalni pracownicy pomogą Ci podjąć odpowiednią decyzję i wybrać sprzęt najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Wszystkie nasze łóżka są w pełni kompletne – w skład wchodzą także barierki i wysięgniki z uchwytem. Łóżka rehabilitacyjne i ortopedyczne dostępne są już nawet w ciągu 24 godzin. Oprócz różnorodności i szybkiej dostępności oferowanych produktów gwarantujemy też wysoką jakość. Sprzęt znajdujący się w naszym asortymencie produkowany jest z mocnych i wytrzymałych części. Ponadto, w trosce o higienę klientów, wyposażamy łóżka w zupełnie nowe materace przeciwodleżynowe.

Poza łóżkami, oferujemy naszym pacjentom renomowanych firm wynajem koncentratora tlenu do domowej tlenoterapii. Każdy pacjent przy tym urządzeniu zdecydowanie łatwiej oddycha.

Firma Medirental świadczy serwis i naprawia sprzęt rehabilitacyjny. Jeżeli macie Państwo problem z łóżkiem rehabilitacyjnym,  koncentratorem tlenu, szyną CPM, wózkiem lub po prostu ze sprzętem medycznym zapraszamy do kontaktu.

Wygodny transport

Nasze łóżka rehabilitacyjne w prosty sposób można transportować z miejsca na miejsce i to nawet zwykłym samochodem osobowym, a potem bez większych trudności je złożyć. Nasi pracownicy wyjaśnią Ci, jak zamontować łóżko, gdy już dowieziesz je na miejsce, a w razie potrzeby pomogą też załadować je do Twojego auta. Mając na uwadze Twój komfort, oferujemy też możliwość skorzystania z naszych usług transportowych.

Pracownicy zatrudnieni w Medirental dowiozą zamówienie pod wskazany adres, zarówno na terenie Redy, gdzie mieści się nasza firma, jak i do okolicznych miast, a następnie wniosą je i zamontują. Istnieje również możliwość dowozu wynajmowanego sprzętu na terenie Chwaszczyna i do sąsiednich miejscowości – Warzenko, Rębiska, Kielno, Miszewko, Miszewo, Tokary, Banino, Rębiechowo czy Przodkowo. Na koniec dostaniesz jeszcze fachową instrukcję i dowiesz się, jakie są możliwości sprzętu. Nie musisz też odwiedzać naszej siedziby w Redzie, by móc podpisać umowę – załatwimy wszystko w Twoim mieszkaniu czy domu.

Bogata oferta

Medirental to jednak nie tylko wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych. Oferujemy także stoliki przyłóżkowe, czyli jeden z najważniejszych elementów wynajmowanych przez użytkowników łóżek rehabilitacyjnych. Dzięki stolikom przyłóżkowym zawsze można mieć pod ręką najważniejsze przedmioty czy wygodnie zjeść posiłek. Wypożyczamy też funkcjonalne szyny CPM, które pozwolą na skuteczną rehabilitację po operacji kolana czy endoprotezie stawu biodrowego. Rekonwalescencja w ośrodkach zdrowia jest nie tylko kosztowna, ale też niejednokrotnie trzeba na nią długo czekać. W związku z tym wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów. Dzięki szynom CPM możesz niskim kosztem przeprowadzić rehabilitację w swoim domu. Wystarcz, ze ustawisz odpowiednie parametry przy pomocy pilota pod okiem rehabilitanta czy fizjoterapeuty. Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się najlepszym sprzętem.

Szybki Kontakt

  • Telefon +48 575 516 916
  • Adres Punkt wydania sprzętu: ul. Jana Brzechwy 2, 84-240 Reda (pawilon na przeciwko sklepu Żabka)

Napisz do nas