Chojnice - wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Medirental

Strona główna Chojnice – wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Medirental

Wynajem łóżek medycznych to doskonałe rozwiązanie dla osób przewlekle chorych oraz wymagających rehabilitacji po przebytych urazach i operacjach. W takich sytuacjach, posiadanie łóżka szpitalnego w domu może zapewnić lepsze i bezpieczniejsze warunki rekonwalescencji oraz znacznie ułatwić opiekę nad chorym.

Medirental - oferta

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Medirental posiada szeroki wybór najwyższej jakości łóżek medycznych, szyn CPM, a także praktycznych stolików przyłóżkowych. W ofercie sprzedażowej naszej firmy znajdują się także wysokiej jakości materace piankowe oraz przeciwodleżynowe. Ze względów higienicznych, nie udostępniamy bowiem naszym klientom używanych materacy.

W asortymencie wypożyczalni Medirental znajdziesz łóżka o różnych funkcjonalnościach. Wszystkie modele są elektryczne, nowoczesne oraz wyposażone w barierki i wysięgnik z uchwytem. Jeśli masz problem z samodzielnym wyborem odpowiedniego sprzętu, zwróć się do nas. Chętnie pomożemy dopasować łóżko do Twoich potrzeb. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, gwarantujemy dostępność wysokiej jakości łóżek rehabilitacyjnych i ortopedycznych nawet w ciągu 24 godzin.

Dodatkowo prowadzimy wypożyczalnię koncentratorów tlenu. Jeżeli mają Państwo pacjenta z niską saturacją to bardzo polecamy powyższe urządzenie. Za pomocą koncentratora możemy dostarczać odpowiednią dawkę tlenu osobie potrzebującej.

Naprawa i serwis sprzętu rehabilitacyjnego.

Dowóz i montaż

Oferowane przez nas łóżka rehabilitacyjne składają się z lekkich, wytrzymałych części, idealnych do samodzielnego złożenia. Transport łóżka samochodem osobowym również nie powinien sprawić żadnych problemów. Nasi pracownicy udzielą Ci niezbędnych informacji, dotyczących montażu oraz obsługi łóżka. W razie potrzeby, pomogą również w załadunku sprzętu do Twojego auta. Medirental realizuje transport i montaż łóżek medycznych na terenie Redy oraz w sąsiednich miastach (+/- 60km). Obsługujemy z odbiorem osobistym w Redzie, tereny Chojnic i sąsiednie miejscowości – Czersk, Człuchów, Konarzyny, Brusy, Charzykowy, Barkowo, Gozdnica, Zamarte, Krzemieniewo, Lichnowy, Krojanty, Zapora oraz Rytel.

Funkcjonalne stoliki przyłóżkowe i szyny CPM

Oprócz łóżek rehabilitacyjnych, posiadamy także inne sprzęty i akcesoria medyczne, takie jak stoliki przyłóżkowe czy szyny CPM. Profesjonalne stoliki przyłóżkowe niezwykle ułatwiają funkcjonowanie osób w okresie rekonwalescencji oraz przewlekle chorych. Pozwalają one na komfortowe spożywanie posiłków oraz umożliwiają szybki dostęp do często używanych przedmiotów – lekarstw, wody, okularów, telefonu czy książki. Szyna CPM to funkcjonalne urządzenie przeznaczone do ćwiczeń biernych po operacjach stawu kolanowego lub biodrowego. Powrót do pełnej sprawności po operacjach tego typu jest procesem czasochłonnym i wymagającym odpowiednio dobranych ćwiczeń rehabilitacyjnych. Brak terminów rehabilitacji refundowanej oraz wysokie koszty usług prywatnych to problemy, z którymi borykają się chorzy po operacjach ortopedycznych. Wynajem profesjonalnego sprzętu rehabilitacyjnego pozwala na mało kosztowne ćwiczenia w domu. Obsługa szyny CPM jest niezwykle prosta. Przed rozpoczęciem samodzielnych ćwiczeń należy jednak skonsultować się z fizjoterapeutą, który dostosuje parametry urządzenia do potrzeb chorego.

Zapraszamy!

Jeśli planujesz wynająć łóżko rehabilitacyjne w Chojnicach lub w sąsiednich miejscowościach – Czersk, Brusy, Człuchów, Konarzyny, Gozdnica, Zapora, Charzykowy, Barkowo, Krzemieniewo, Zamarte, Lichnowy, Krojanty oraz Rytel zapoznaj się z ofertą Medirental. Nasi pracownicy udzielą Ci wszelkich niezbędnych informacji oraz pomogą w wyborze odpowiedniego sprzętu. Zapraszamy!

Szybki Kontakt

  • Telefon +48 575 516 916
  • Adres Punkt wydania sprzętu: ul. Jana Brzechwy 2, 84-240 Reda (pawilon na przeciwko sklepu Żabka)

Napisz do nas