Oferta - wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych i szyn CPM


Poniżej Państwo znajdą aktualną ofertę cenową naszego sprzętu. Mamy do dyspozycji na wynajem: łóżka rehabilitacjne, szyny CPM oraz stoliki przyłóżkowe.
Wynajmujemy łóżka rehabilitacyjne zawsze w całych kompletach tj. barierki boczne, wysięgnik z uchwytem. Wszystkie są sterowane pilotem oraz w oprawie drewnianej. Każdy sprzęt jest sprawdzony przed wydaniem pod kątem sprawności i zdezynfekowany. Jako jedyni umożliwiamy wybór łóżka według własnych oczekiwań!

Łóżko rehabilitacyjne Thusane

Łóżko rehabilitacyjne Thusane

3 funkcyjne łóżko sterowane na pilota.

Wymiar zew. 210x100 cm

Udźwig max. do 170kg

Cena 120zł/miesiąc + kaucja zwrotna

Łóżko rehabilitacyjne Ortopedia Kiel

Łóżko rehabilitacyjne Ortopedia Kiel

3 funkcyjne łóżko sterowane na pilota.

Wymiar zew. 220x100 cm

Udźwig max. do 175kg

Cena 120zł/miesiąc + kaucja zwrotna

Łóżko rehabilitacyjne Burmeier

Łóżko rehabilitacyjne Burmeier Dali I

4 funkcyjne łóżko sterowane na pilota.

Wymiar zew. 218x100 cm

Udźwig max. do 175kg

Cena 140zł/miesiąc + kaucja zwrotna

Łóżko rehabilitacyjne Eloflex

Łóżko rehabilitacyjne Eloflex

3 funkcyjne łóżko sterowane na pilota.

Wymiar zew. 218x100 cm

Udźwig max. do 175kg

Cena 120zł/miesiąc + kaucja zwrotna

Łóżko rehabilitacyjne Burmrier Dali II

Łóżko rehabilitacyjne Burmeier Dali II

4 funkcyjne łóżko sterowane na pilota.

Wymiar zew. 218x100 cm

Udźwig max. do 175kg

Cena 140zł/miesiąc + kaucja zwrotna

Łóżko rehabilitacyjne Arminia

Łóżko rehabilitacyjneŁóżko Arminia

4 funkcyjne łóżko sterowane na pilota.

Wymiar zew. 220x100 cm

Udźwig max. do 175kg

Cena 140zł/miesiąc + kaucja zwrotna

Łóżko obrotowe

Łóżko obrotowe TWIST

Regulacja leżyska do pozycji fotela.

Cena 300zł/miesiąc + kaucja zwrotna

Stolik przyłóżkowy

Stolik przyłóżkowy

Regulacja pochylenia blatu, wysokości, a także pozycji poziomej blatu.

Cena 40zł/miesiąc

Szyna CPM Kinetec

Szyna CPM Kinetec

Do ćwiczeń biernych stawu kolanowego i biodrowego

Cena 25zł/dzień min. 2 tygodnie

Odbiór osobisty

Pytania i odpowiedzi


Poniżej Państwo znajdą najczęstsze pytania dotyczące jak wygląda wynajem sprzętu rehabilitacyjnego i jakie są warunki:

Każdy model łóżka jest wypożyczany na podstawie umowy z minimalnym okresem najmu tj. jeden miesiąc (od daty wypożyczenia np. 25 sierpnia do 24 września). Umowa jest sporządzona w ten sposób, aby można było przedłużyć na kolejne miesiące. Nie ma górnego limitu wypożyczenia i mogą Państwo korzystać z łóżka tak długo jak jest potrzebne po wcześniejszych wpłatach na konto.

Rozliczenie odbywa się za każdy miesiąc. Opłata jest ZAWSZE z góry za cały okres rozliczeniowy nie rozdrabiniając się na dni ani tygodnie.

W przypadku przekroczenia miesiąca, będziemy już oczekiwali kolejnej wpłaty za cały okres rozliczeniowy. Dlatego WAŻNE jest to, aby pilnować terminów.

Są dwie metody:
1) Bezpośrednio na konto (zalecane) mBank 74 1140 2004 0000 3402 7490 2946
2) Wpłata w sklepie medycznym EUROMEDICAL Poland w Gdyni, Redzie bądź Pucku.

PAMIĘTAJ! wziąć umowę ze sobą.

Wypożyczają Państwo cały komplet tj. łóżko, barierki boczne lewa i prawa oraz wysięgnik wraz z trójkątem. Zawsze wydajemy cały komplet niezależnie czy będą Państwo używali ze wszystkich elementów czy tylko z części.

Łóżka są przed każdym wydaniem sprawdzane pod kątem sprawności. Wszystkie funkcje w łóżkach działają i taki sprzęt jest wydawany Najemcy. Stan łóżek jest bardzo dobry - oczywiście mogą się zdarzyć lekkie ślady użytkownia jako, że są to łóżka używane (szczególnie części eksploatacyjne np. pilot lub listwy boczne).
Każde łóżko po zwrocie jest dezynfekowane oraz czyszczone środkami na bazie alkoholu etylowego.

Nasza firma oferuje Państwu szeroki wachlarz łóżek począwszy od łóżek szpitalnych aż do typowo drewnianych - z 3 funkcjami i 4 funkcjami.

1. funkcja - regulacja wysokości całego łóżka - dzięki niej opiekun jak i osoba chora bez problemu, za pomocą pilota mogę regulować wysokość całego łóżka, w zależności od konkretnej potrzeby.

2. funkcja - regulacja części tułowia - również za pomocą pilota możliwa jest regulacja kąta pochyłu. Może on być w całkowitym poziomie, jak i podnieść się do pionu (osoba chora bez użycia jakichkolwiek sił, może znaleźć się w pozycji siedzącej - funkcja bardzo przydatna przy spożywaniu posiłków).

3. funkcja - regulacja podnóżka przy pomocy pilota lub manualnie (w zależności od modelu) - Funkcja trzecia daje pełną regulację położenia osoby chorej, bardzo pomocna dla rehabilitanta, a jednocześnie mocno poprawiająca komfort leżenia osobą, które mają problemy z nogami.

4. funkcja - tzw. Pozycja Trendelenburga. Pozycja medyczna, w której pacjent leży na plecach a głowa, górna część klatki piersiowej i tułów znajdują się powyżej poziomu kończyn dolnych. Funkcja ta zalecana jest dla osób mających problemy z krążeniem krwi, są po złamaniach kręgosłupa bądź dla osób które ogólnie nie mogą zginać się w pasie. Funkcja ta jest często nawet stosowana przy spożywaniu posiłków lub nawet do oglądania telewizji.

Dwa dni przed końcem okresu rozliczeniowego prosimy o telefon do nas z informacją, że Państwo mają zamiar oddać łóżko rehabilitacyjne. W tym momencie ustalamy dogodny termin oraz w jaki sposób jest łóżko rehabilitacyjne oddawane (osobiście czy za pośrednictwem naszej firmy).

WAŻNE! Trzeba poinformować przed zakończeniem okresu rozliczeniowego.

Tylko i wyłącznie sprzedajemy materace. Mamy w ofercie zarówno materac piankowy jak i materac przeciwodleżynowy (refundacja NFZ) . Nie wypożyczamy używanych materaców ze względu na higienę.

Oferujemy z naszej strony dowóz za dodatkową opłatą (opłata jest indywidalnie ustalana na podstawie odległości). Podana cena zawiera zawsze transport, wniesienie, montaż oraz instruktaż jak działa łóżko rehabilitacyjne. Usługa demontażu jest osobno rozliczana.

Jest możliwość odbioru we własnym zakresie - u nas na miejscu. Wbrew pozorom nie potrzebny jest duży samochód ponieważ łóżka są przygotowane do transportu i wystarczy samochód typu kombi, hatchback bądź samochód ze składanymi tylnymi siedzeniami.

Poniżej pokazujemy jak łóżko mieści się w samochodzie:

Łóżko rehabilitacyjne Łóżko rehabilitacyjne
 • Umów termin

  Umawiamy termin z klientem na wydanie lub dowóz sprzętu.

 • Podpisz umowę

  Podczas spotkania nasz pracownik omawia umowę, następnie podpisuje ją z Państwem.

 • Dowóz (montaż i demontaż) lub odbierz osobiście

  Po uzgodnieniu warunków oferujemy dowóz z montażem i demontażem (odpłatnie osobnie). Kwota ustalana na podstawie miejsca dostarczenia. Jest możliwość odbioru osobistego za pośrednictwem Państwa transportu. Wówczas podpisanie wraz z omówienie instalacji i montażu odbywa się u nas w siedzibie.

 • Serwis

  W trakcie całego wypożyczania sprzętu rehabilitacyjnego mają Państwo zapewniony serwis przez naszą firmę MediRental.

Oferujemy Państwu sprzedaż łóżek ortopedycznych i rehabilitacyjnych w atrakcyjnych cenach. Nawet w trakcie najmu sprzętu rehabilitacyjnego w każdym momencie mogą Państwo wykupić dany model i przejąć do niego całkowicie prawa. Zapraszamy także nowych Klientów do zakupu lub wynajęcia łóżek rehabilitacyjnych, ortopedyczych czy szpitalnych. Zapraszamy do kontaktu!